Czołówka z dachowaniem

wt., 08/01/2019 - 10:43 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Trudne warunki na drogach. W powiecie bełchatowskim dochodzi do wielu groźnych zdarzeń drogowych. W Podwodach zderzyły się czołowo dwa samochody osobowe. Jeden z nich dachował.

Droga prowadząca z Bełchatowa do Zelowa w porannych godzinach zasypana była śniegiem. Najprawdopodobniej własnie złe warunki drogowe przyczyniły się do groźnie wyglądającego zdarzenia w miejscowości Podwody. Kierowca osobówki nie zapanował nad pojazdem i zjechał na przeciwległy pas wprost na nadjeżdżający z naprzeciwka pojazd. Mimo próby ucieczki na bok samochody zderzyły się w wyniku czego jeden z nich dachował.

Pogotowie na miejscu udzieliło pomocy uczestnikom zdarzenia. Na szczęście nikt nie odniósł poważnych obrażeń. Przez kilkadziesiąt minut droga na tym odcinku była zablokowana, a ruch strażacy puszczali wahadłowo.

Policja apeluje o zachowanie szczególnej ostrożności na drogach i przede wszystkim o wolniejszą i bardziej roztropną jazdę.

TKB - Czołówka z dachowaniem - 08.01.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Bonzo (niezweryfikowany) w

Warunki na drogach można określić jako zadawalające,  droga żaśnieżona świeżym śniegiem, brak grożnego lodu - jeżeli samochód jest sprawny i wyposażony w dobrej jakości zimówki to podróż nie powinna się znacznie wydłuzyć. Zagrożeniem są tzw "sieroty drogowe" poruszające się 30 km/h często jadąc na światłach dziennych w trakcie opadów. Wracałem dzisiaj z Rogowca i prędkość 80-90 km/h była dla mnie bezpieczna, próba hamowania wykazała nieznaczne wydłużenie.

Wysłane przez nie szumacher (niezweryfikowany) w

szumacher się znalazł, nie każdy jest mistrzem kierownicy, jak ktoś się nie czuje na siłach to niech jedzie nawet i te 30km/h jak są trudne warunki na drodze.

Przeważnie kozakowanie na drodze kończy się jak na załączonym obrazku.

 

Wysłane przez sierota drogowa (niezweryfikowany) w

...i takie pojmowanie bezpiecznej jazdy jest powodem wypadków !!! Bo dla kierowców BMW nie wystarcza ograniczenie na tej drodze, i w normalnych warunkach - prędkości do 60 km/godz. ,.. bo nie po to Ziutek wybulił 30 tys. żeby jechać sześćdziesiątką. A co tam...!!!

Wysłane przez sky (niezweryfikowany) w

"Szybko ale bezpiecznie" - typowy polski brak wyobraźni, dzięki któremu PL plasuje się w czołówce wypadków drogowych i śmiertelnych ofiar. Z takim podejściem jesteś potencjalnym zagrożeniem na drodze.

Wysłane przez Szma (niezweryfikowany) w

No jak z Rogowcem  zwiazany to... fachura. Piszesz takie dyrdymaly ze glowa puchnie. Powiem ci ze KTO SZYBKO JEZDZI TEGO WOLNO NOSZA.

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

21/02/2019 - 10:39
Śniadanie biznesowe GKS-u
Komentarze: 1
21/02/2019 - 10:36
Penchew o grze Onico
21/02/2019 - 10:26
Rieu ponownie w kinie Kultura
Komentarze: 1