Zdarzenia drogowe z udziałem młodych kierujących

pon., 11/02/2019 - 12:18 -- Ilona Wróblewska
foto: KPP w Bełchatowie

Młodzi kierowcy na celowniku bełchatowskiej policji – miniony weekend zaowocował dwoma zdarzeniami drogowymi z udziałem właśnie młodych kierujących. Brak ostrożności, jazda z nadmierną prędkością, to główne przyczyny zdarzeń.

W piątkową noc przy ulicy Lipowej doszło do zdarzenia drogowego. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 19-letnia bełchatowianka kierując BMW nie dostosowała prędkości do warunków panujących na drodze, wpadła w poślizg i uderzyła w drzewo. Siła uderzenia spowodowała, że pojazd odbił się i kierująca uderzyła w kolejne drzewo rosnące po tej samej stronie drogi. Kierująca bmw, z obrażeniami została przewieziona do szpitala.

Trzy godziny później, około 2.00 w Dobrzelowie kierujący oplem corsą nie dostosował prędkości do warunków drogowych i wpadł w poślizg. 20-latek stracił panowanie nad autem, zjechał ze skarpy i zatrzymał się na polu poza drogą. W rozmowie z policjantami tłumaczył, że na drogę prawdopodobnie wybiegł lis i chcąc uniknąć zderzenia, zaczął raptownie hamować. Kierujący i 20-letnia pasażerka z ogólnymi stłuczeniami ciała zostali przewiezieni do szpitala w Piotrkowie Trybunalskim. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Źródło: 
KPP w Bełchatowie

TKB - Zdarzenia drogowe z udziałem młodych kierujących - 11.02.2019

Tagi

Komentarze

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane