Konrad Koc odwołuje się od decyzji zarządu

pon., 11/03/2019 - 13:20 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2019 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Konrad Koc obecny wójt Gminy Bełchatów odwołał się od uchwały Zarządu Okręgowego nr 10 Prawa i Sprawiedliwości o usunięciu go z członkostwa PiS.

Zarząd Okręgu nr 10 podjął uchwałę o usunięciu z partii Konrada Koca w związku z jego startem w jesiennych wyborach na wójta Gminy Bełchatów z innego komitetu niż PiS.

Wówczas ugrupowanie oficjalnie poparło Kamila Ładziaka.

Dwa tygodnie temu Konrad Koc od uchwały zarządu odwołał się. Jak dodał pod wystosowanym przez niego pismem w tej sprawie podpisało się ponad 100 osób. Konrad Koc stoi na stanowisku, że do czasu rozstrzygnięcia w świetle przepisów nadal pozostaje członkiem PiS i szefem Zarządu Powiatowego.

TKB - Odwołał się od odwołania - 11.03.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez KK (niezweryfikowany) w

Bardzo dobra decyzja partii PIS o odwołaniu p. Koca, nie zastosował się do zasad, zmylił  wyborców. Jako członek partii PIS powinien popierać w wyborach na wójta kandydata tej partii Kamila Ładziaka a nie startować z innego komitetu na to stanowisko.Nie uszanował odgórnej decyzji PIS-u więc powinien ponieść konsekwencje.

Wysłane przez Zdzwiony (niezweryfikowany) w

Nie ma zgody na poparcia osób z zarzutami prokuratorskimi. 

Wysłane przez Wyborca (niezweryfikowany) w

Tylko 100 podpisów zebrano !!! Jeśli ten pan zostanie w PIS-ie ta partia straci o wiele więcej głosów w wyborach. Nie ma kogo żałować, całe szczęście że podjęto taką decyzję dla dobra całego społeczeństwa...

Wysłane przez Zdzwiony (niezweryfikowany) w

Dla dobra społeczeństwa? Hahaha.... dowcip roku.

Wysłane przez Gigant (niezweryfikowany) w

Szanowna redakcjo, artykuł do poprawki. Pana Ładziaka poparł Zarząd Okręgowy, a Pana Koca poparły lokalne struktury. Teraz jest pytanie kim bardziej interesują się ludzie - lokalną polityką czy okręgową?

Wysłane przez Jozek (niezweryfikowany) w

Bardzo dobrze poprostu oszust polityczny teraz trzeba się zająć odwołaniem ze stanowiska wójta skoro zdobył poparcie za pomocą oszustwa czas aby mieszkańcy odwiedzili wójta w jego gabinecie pozdrawiam

Wysłane przez Zdzwiony (niezweryfikowany) w

Jak poparcie p. Łaziska ma się do postanowień, decyzji p. Kaczyńskiego w odniesieniu, że nie ma zgody na poparcia osób z zarzutami prokuratorskimi? 

Wysłane przez Brawo (niezweryfikowany) w

Dobra decyzja PIS, powinno być odwołanie Koca  bo namieszał tyle że konsekwencje musi ponieść. Proszę nie wahać się, on nie ma żadnych skrupułów co do postępowania wobec innych ludzi.

Wysłane przez Bobo (niezweryfikowany) w

Do Zarzut :Osoby z zarzutami prokuratorskimi nie są popierane, to pan K. ma zarzuty ??? Proszę o bliższe informacje za co je ma, jestem bardzo ciekawy.

Wysłane przez Ignas (niezweryfikowany) w

Czytać ze zrozumieniem to faktycznie trzeba umieć, nie myślałem że to takie trudne.

Wysłane przez obserwator (niezweryfikowany) w

Czechowska też startowała przeciwko oficjalnemu kandydatowi PIS i jakoś jej nie wyrzucili.

A Ona w ogóle to jeszcze żyje? 

No i chyba Matyśkiewicza zaraziła syndromem ukrywania się. Bełchatów - miasto TABU?

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Skoro P. Koc się odwołał to znaczy,że jest sympatykiem PIS i popiera "Dobra zmianę " a o to przecież chodzi.Po co robić zamieszanie ,dlaczego nie możemy dać szansy na lepsze.Nic nie zmieni faktu,że P. Ładziak niefrasobliwie zadłużył gminę nieroztropnym zarządzaniem,przerostem administracji za co powinien odpowiedzieć. Trudno teraz odkręcić wszystko jednym gestem ,dlatego nowa wybrana Rada Gminy powinna zastanowić się jak z tego grajdołka wyjść. Wszyscy wiedzą że kasa pusta a zmniejszenie etatów przynajmniej 1/3 to priorytet ,bo zdajemy sobie sprawę,że każdy dzień mnoży długi.Nie może być tak,że np. p.mgr.zajmuje się tylko przyjmowaniem wniosków,nie pomaga a jeszcze przeszkadza a petent utrzymuje taki etat (idea-fix) -to balast który należy zdjąć .

Wysłane przez Magda (niezweryfikowany) w

Jako szef struktur powinien stosowac sie do zasad zapisanych w statucie partii!Pan wojt nie szanuje zadnych zasad.Swoim postepowaniem udowadnia iz nie o dobro tej gminy mu chodzi.Przyjmujac do pracy na wysokie stanowiska osoby z osciennych gmin walczy o elektorat wiecej niz jednej gminy.Po Co??...........???

Wysłane przez obserwator (niezweryfikowany) w

Beata, Ty popijasz? Bo piszesz tak jakoś nieskładnie.

Balast się zrzuca, czy też się go pozbywa, zdjąć to można gacie.

Wysłane przez Kinia (niezweryfikowany) w

Ludzie Koc nie jest żadnym sympatykiem, jest członkiem PiS-u. Mapoparcie lokalnych struktur, w chole.... ludzi go popiera. Nie jest oszustem, a wręcz przeciwnie jest dobrym, prawym człowiekiem. To nie Koc ma zarzuty prokuratorskie. Robicie wszystko tylko po to aby ludziom zamieszać w głowach. Walnijcie się pięścią w pierś, spójrzcie w lusterka i zastanówcie się tak naprawdę jakiej chcecie gminy, takiej jak była, ciągle zaduzajacej itp ? Jak tak, to zróbcie referendum i to odwołajcie. 

Wysłane przez BC (niezweryfikowany) w

Koc na pewno popiera zmianę tylko na pewno nie ,,dobrą zmianę,,.  Widzę że cię Beato jego dobroć nie dosięgła  dlatego tak piszesz a życzę tobie tego z całego serca... Niech tylko p.Koc zrobi połowę tego co Ładziak, a nie tylko krytykować  Ładziaka... To co zrobił Ładziak to widzimy na każdej wsi naszej gminy więc nie mów fałszywie . Kredyty brał na inwestycje i z tego korzystają mieszkańcy gminy, o ,, długach ,, Koc wiedział  to po co się pchał na to stanowisko skoro nie umie sobie z tym poradzić,ma już przecież takich fachowców jak nikt... Moja droga budowałaś dom  i też brałaś kredyty a teraz tak krytykujesz byłego wójta i korzystasz z tego co on zrobił... Weź się zastanów i nie pisz pierdoły bo to nie pasuje na osobę wykształconą ...

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Piszesz,że to co zrobił Ładziak widzimy na każdej wsi -co to ma być, ,jakoś tego nie dostrzegam i zapewniam Cię że nie tylko ja.Zmiana Ładziaka była nieunikniona bo każdy nawet nie bardzo zorientowany to widział. Piszesz,że o długach p. Koc wiedział ,otóż była to tajemnica Poliszynela a czy poradzi sobie, czy nie zależy nie tylko od Wójta ,także od Rady Gminy i wszystkich dobrych organizatorów czyli kierowników działów.Zapewniam Cię ,żeby wyjść na prostą trzeba dobrze pogłówkować a na pewno nie można tego zrobić jednym gestem.Rozumiem,że bardzo Ci zależy na utrzymaniu stołka ,ale o tym zadecyduje nowy dobry organizator ,który przedstawi swoje wizje a Wójt zatwierdzi jak będą w dobrym kierunku.Nie ma co się stresować,praca jest tylko ambicje nie zawsze idą w parze z logiką.

Wysłane przez Kinia (niezweryfikowany) w

Zrobi, no napewno, przy tak zadłużonej gminie to nic innego jak będzie trzeba długi spłacać. Panie Koc powodzenia.

Wysłane przez Obserwator (niezweryfikowany) w

Koc zwalnia ludzi Ładziaka a zatrudnia swoich, przez jakiś czas zatrudnienie jest podwójne, to są jego oszczędności. W  gminnej spółce tez są oszczędności, podobno jest prezes C. i wiceprezes R. ... A co robi w urzędzie gminy desant ze starostwa i z urzędu miasta, brak słów a jeszcze ktoś pisze o oszczędzaniu tej władzy, proszę się nie ośmieszać bo widzimy co się dzieje...

Wysłane przez XD (niezweryfikowany) w

Do oszczędzanie- W gminie Bełchatów nie ma żadnego desantu że starostwa , to po pierwsze. A po drugie, po co ma trzymać ludzi którzy nie chcą z nim współpracować A wręcz przeciwnie, najchętniej i na ka,tym kroju rzucali by mu kłody pod nogi. Panie Koc popieram. Proszę robić swoje A ujadaczami prosze się nie przejmować.

Wysłane przez Zdzwiony (niezweryfikowany) w

Nie ma zadnych podwójny zatrudnia, do których miałby doprowadzić Koc. Takie zatrudnienia były ale za czasów poprzedniej władzy. W tedy to nawet były potrójne, bo przecież najbliżsi współpracownicy zatrudniani byli na trzech stanowiskach. A praca z tych stanowisk wykonywana była przez te same godziny pracy.

Wysłane przez Emeryt (BC) (niezweryfikowany) w

W mojej miejscowości były wójt zrobił bardzo dużo, szkoła rozbudowana, piękne chodniki, oświetlenie, zespół boisk, mieszkańcy to doceniają bo myślą logicznie. Ty chyba nie jesteś mieszkańcem gminy Bełchatów skoro tak piszesz albo nosisz nieodpowiednie okulary. Zobaczymy ile Koc zrobi , na podliczenie jego też przyjdzie kiedyś czas.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Były  Wójt to dramatyczna przeszłość -szkoła rozbudowana ,ale z małym zastrzeżeniem stoi na terenie miasta a gmina zarządza ( sesja z 2019 r.daje do myślenia).Piękne chodniki ha ha ha ha zimą lodowisko a latem rwący potok. Jasne,ze podliczymy i nowego Wójta,ale z próżnego i Salomon nie naleje.Tym bardziej liczymy na inteligencję i gospodarność p. Koca wszak "Dobra zmiana" na topie.

Wysłane przez MM (niezweryfikowany) w

Dramatem to są twoje wypowiedzi, szkoła nie na terenie gminy, chodniki nie takie.. wiec do roboty panie Koc i poprawiać wszystko co zrobił poprzednik bo twojemu elektoratowi nic nie pasuje. Już się mówi że będzie zupełny zastój w gminie bo brak środków na inwestycje, a na inteligencję i gospodarność to nie liczmy, nastawiajmy się więc na , no więc na co , ach pozostaje zwalnianie niewygodnych pracowników...

Dodaj komentarz

Wybrane ogłoszenia