Łatwiej do specjalisty

pon., 19/11/2018 - 11:30 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Do końca roku bełchatowski szpital wprowadzi jeden obowiązujący numer telefonu, pod którym będzie można zarejestrować się do lekarza specjalisty. Zapisy do wszystkich specjalistów będą przyjmowane we wszystkich okienkach. To tylko część udogodnień dla pacjentów, które wprowadzi szpital w ramach nowoczesnych rozwiązań telemarketycznych.

Dzwoniąc pod jeden numer telefonu będzie można zapisać się na wizytę do różnych specjalistów i uzyskać informacje. Linie obsługiwać będą 3 osoby, które wyznaczone zostaną wyłącznie do tego zadania, a czas pracy rejestracji poradni zostanie wydłużony od 7.00 do 18.00. System już jest wprowadzany i uruchomiony zostanie do końca roku.

W każdym z okienek rejestracji będzie można zapisać się na wizytę u specjalisty. Dotychczas rejestracja podzielona była na konkretne specjalizacje.

Pacjent, który będzie wychodził ze szpitala i będzie wymagał dalszego leczenia w poradni specjalistycznej, na taki termin umawiany będzie przed opuszczeniem szpitala, bez konieczności zgłaszania się do rejestracji. To duże ułatwienie, które funkcjonować ma od końca przyszłego roku.

Zapisy na leczenie w oddziałach szpitalnych i zabiegi prowadzone będą na oddziałach szpitalnych. Ta procedura wprowadzona zostanie do końca przyszłego roku.

Nowoczesna rozwiązania telekomunikacyjne mają uprościć procedury i zapewnić łatwiejszy dostęp pacjentom do poradni specjalistycznej.

TKB - Łatwiej do specjalisty - 19.11.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Widzimy i doceniamy "dobra zmianę",jasne że nie wszystko na raz ,ale widać już światełko w tunelu.Tak trzymać "dobra zmiano".

Wysłane przez Piotr (niezweryfikowany) w

Tym czasem dostałem termin do specjalisty 2 miesięcy do przodu. Oto taka dobra zmiana.

Oby nie było tak jak z numerkami wydziale komunikacji. Miało być lepiej a jest ja jest, kolejki.

Wysłane przez Piotr (niezweryfikowany) w

Przepraszam, nie ja tylko znajomy. Przejęzyczyłem się.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Skończ już bredzić Beatko, wiemy że KC PiS płaci ci od wpisu ale nie musisz wyrabiać 500% normy. "Dobra zmiana" to jedna wielka żenada, Morawiecki który chce żebyśmy zapieprzali za miskę ryżu, totalna kompromitacja na arenie międzynarodowej, pocioty aparatczyków PiS w każdej spółce i urzędzie.

Co takiego zrobił PiS w Bełchatowie? Gdzie są MIEJSCA PRACY dla MIESZKAŃCÓW MIASTA? Gdzie są INWESTYCJE? Gdzie jest ROZWÓJ? Pomniki tylko stawiacie i setki ulic imienia Kaczora. Organizujecie konferencje pieprzniętego Antka od bomb i parówek. Oto wasze osiągnięcia. Do tego rozdajecie dzieciorobom bez chęci do pracy NASZE PODATKI. Socjalizm wiecznie żywy, czy się stoi czy się leży PINCET PLUS się należy! "Dobra zmiana"? DOBRY ŻART TOWARZYSZKO BEATO! Sztandar PiS wyprowadzić.

Wysłane przez Egil (niezweryfikowany) w

Rejestracja telefoniczna w przychodni przyszpitalnej, to kpina.

Można sobie dzwonić równie dobrze na Berdyczów. Panie rejestratorki maja to w dupach.

Wysłane przez Anna W. (niezweryfikowany) w

Ja dodzwaniam się zawsze, może nie za pierwszym razem ale dodzwaniam...jak na publiczna placówkę to i tak nie jest źle...do Łodzi dodzwnic się do CMP to jest sztuka...

Wysłane przez Pacjent (niezweryfikowany) w

Jakoś trudno mi w to uwierzyć. Dodzwonić się np. do poradni chirurgii dziecięcej jest niemozliwe (włącznie z kierownikiem) pomimo dzwonienia o różnych porach dnia kilkadziesiąt razy... 

Wysłane przez anonim (niezweryfikowany) w

Co to za ułatwienie mające funkcjonować od  końca przyszłego roku??. Może miało być od początku przyszłego roku. Poza tym od opisanych ułatwień miejsc do specjalistów nie przybędzie. A to jest główny powód utrudnień w dostępie do świadczeń specjalistycznych.

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane