Ściana dla artystów

wt., 11/09/2018 - 14:32 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Od niemal 20 lat na terenie Szkoły Podstawowej nr 4 jest ścianka do nauki gry w tenisa. Miejsce zdaniem dyrekcji odpowiednie, by stworzyć na nim mural, który tematyką nawiązywałby zarówno do szkoły, aktywności sportowej i dzieci. Stąd pomysł, by do współpracy zaprosić lokalnych artystów.

Ścianka jest okazałych rozmiarów i może stać się wizytówką szkoły. Stąd pomysł, by o jego estetykę zadbali artyści. Szkoła zaprasza do współpracy i czeka na propozycje.

Zainteresowani współpracą z placówką proszeni są o nadsyłanie projektów na adres mailowy szkoły. Te można również przynosić do sekretariatu.

Na zgłoszenia szkoła czeka do końca września.

TKB - Ściana dla artystów - 11.09.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Ann (niezweryfikowany) w

Parking by tu zrobili! To jest potrzebne, a nie ścianka przy której nikt nie gra! 

Wysłane przez Karolina (niezweryfikowany) w

To kolejny nietrafiony pomysł. Już dyrekcja wymyśliła ściankę wspinaczkową i  zachęca do wpłat na ten cel. Tylko,że szkoła nie ma na to ani warunków,ani odpowiednich narzędzi a także kadry do prowadzenia tego typu zajęć.To powinno być miejsce na parking. Małe dzieci są dowożone przez rodziców i nie mają możliwości zaparkowania na zapchanym parkingu,Ulica Leśna jest zapchana w godzinach rannych.Tu trzeba pomyśleć wspólnie z Radą Rodziców jak zadziałać,a nie występować z niewiele wartymi bzdurami.

Dodaj komentarz