Śniadanie biznesowe GKS-u

czw., 21/02/2019 - 10:39 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2019 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Klub Biznesu GKS Bełchatów to idealne miejsce do nawiązywania nowych kontaktów biznesowych – klub zaprasza przedstawicieli firm na IV już edycję Śniadania Biznesowego prowadzonego w ramach projektu Partnerskich Klubów Biznesu.

Jak zaznaczają organizatorzy każda firma obecna na śniadaniu będzie miała okazję zaprezentować swoją ofertę, zakres działalności oraz opowiedzieć, jakich kontaktów biznesowych poszukuje. Wydarzenie zaplanowano we wtorek 26 lutego o godz. 10:00 – w gościnnych progach hotelu Sport, udział w wydarzeniu dla firm które jeszcze nie przystąpiły do klubu jest odpłatny. Więcej szczegółów na stronie GKS Bełchatów.

TKB - Śniadanie, biznes i GKS Bełchatów - 21.02.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Torfiorz (niezweryfikowany) w

czekam na jakieś konsekwencje tych śniadań. Sponsorzy, pieniądze dla klubu. Na chwile obecna tylko koszty. Mam nadzieje ze pan Prezes wie co robi.

Wysłane przez Kuba (niezweryfikowany) w

Cierpliwosci, na wszystko trzeba czasu, z nozem na gardle niekoniecznie podejmuje sie decyzje dobre... choć na pewno szybkie. GKS gra niebawem start rundy zobaczymy co sie zadzeje.

Wysłane przez Torfiorz (niezweryfikowany) w

ja wiem że Wiktor robi co może w danej sytuacji ale jakoś efektów nie widać. Trzeba czymś zachęcić do sponsoringu a tu wydaje mi sie ze to bardziej uczestnicy sie dogadują niż myślą o sponsorowaniu. Kupno biletu na svip to chyba trochę mało

Dodaj komentarz

Wybrane ogłoszenia