30 tez Koalicji Obywatelskiej

śr., 10/10/2018 - 11:14 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Koalicja Obywatelska przymocowała wczoraj symbolicznie do magistratu dokument na którym spisano 30 tez. Są to zobowiązania, z którymi koalicja idzie do wyborów.

Jak zapowiada Koalicja Obywatelska te 30 postulatów to zobowiązania, z których w razie wygranej chcą być rozliczani. Na ich realizację dają sobie 5 lat.

Podczas briefingu przedstawiono ostatnich 8 postulatów. Dotyczą one edukacji i opieki nad dziećmi począwszy od żłobka, propozycji mieszkaniowych, tych dotyczących ochrony zdrowia w tym częściowej refundacji procedury in vitro, edukacji seksualnej oraz szczepień ochronnych przeciwko HPV dziewczynek od 12 roku życia. Były również postulaty dotyczące opieki nad osobami starszymi i systemu wspomagającego rodziny opiekującymi się osobami niesamodzielnymi w podeszłym wieku.

TKB - 30 tez Koalicji Obywatelskiej - 10.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez AwA (niezweryfikowany) w

No to jest konkret, wreszcie jakieś dokument, zobowiązanie, trzeba dać szansę na realizację tych moim zdanie dobrych postulatów. Głosuje na tak, a jakby co to jest z czego rozliczyć.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Proszę się przedstawić imiennie bo muszę wiedzieć kogo mam pociągnąć do odpowiedzialności zanim powierzę mu swój dorobek kultury czy środowiska.To tak jak zabezpieczenie pożyczki bankowej,tylko pytanie czy Koalicja Obywatelska jest gotowa na odpowiedzialność.Do tej pory nikt nie odpowiadał za złe decyzje ,a szkoda bo sprzedali dworzec i jakby nigdy nic, znowu wiszą na listach wyborczych .Mam nadzieję ,że szeregowy obywatel to widzi.Ja głosować będę na PIS bo jak do tej pory to najlepszy program i najlepsza gwarancja.

Wysłane przez AbA (niezweryfikowany) w

Mam pytanie bo też bym chciał zagłosować na PiS, ale nie wiem na który bo w ciągu 4 lat tak ich się na mnożyło, ta wszyscy chcą rządzić. Sami miedzy sobą nie mogą się dogadać, a 60 tys miastem chcą zarządzać, śmiech na sali.  Skąd mam wiedzieć który PiS w Bełchatowie jest dobry???

Wysłane przez Wkurzony na Pis (niezweryfikowany) w

PiS_u mamy dość. Zero dialogu obywatelskiego, zabarykadowali się w UM i w tyłku mają mieszkańców. 

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

(Wkurzony na PIS) Ze złości na PIS możesz opluć ekran -swój ekran - wyczyścisz jak ci minie.A jakby nie medytować i tak wychodzi mi że PIS najlepszy -dlatego ja niezmiennie głosuję na PIS.Pana Wysockiego puścimy w obieg bo tak jakoś mu ta prezentacja słabo wychodzi a jak włączy bieg to pokaże jak PIS potrafi być prawy i sprawiedliwy na to liczę i obiecuję że wszystkie potknięcia czy niedociągnięcia będą na afiszu.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Mariola i senator żenada pokazali już jak wygląda pasmo PiSlamskie w Bełchatowie, masowy rozrost administracji samorządowej, spadochroniarze ze wszystkich okolicznych komitetów PiS na stanowiskach w Bełchatowie, brak pomysłu na miasto, brak rozwiązania kwestii śmierdzącej oczyszczalni, brak pomysłu na przyciągnięcie inwestorów do miasta, brak stworzonych miejsc pracy, miasto się wyludnia. Przeproście i Spadajcie.

Wysłane przez BcB (niezweryfikowany) w

Który PiS w Bełchatowie jest dobry, bo nie wiem na który mam głosować?

Wysocki, Czechowska, Matyśkiewicz ( PiS Gowina) czy może Marjan

Dodaj komentarz