7 kandydatów na urząd prezydenta

wt., 25/09/2018 - 14:43 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Jutro o północy kończy się czas rejestrowania kandydatów na wójtów burmistrzów i prezydentów. Bój o bełchatowski magistrat już głosiło 7 kandydatów, a być może jutro zarejestruje się w PKW następny.

Tak wielu kandydatów walczących o urząd prezydenta miasta jeszcze nie było. W tych wyborach jest już ich siedmiu, a niewykluczone, że będzie ośmiu. W tej stawce są dwie kobiety to: Elżbieta Kudaj i Mariola Czechowska, obie startują z własnych komitetów . Z KWW PLUS kandyduje Dariusz Matyśkiewicz, Grzegorz Gryczka z Stowarzyszenia Ziemia Bełchatowska, z Koalicyjnego Komitetu Wyborczego Platforma. Nowoczesna Koalicja Obywatelska - Włodzimierz Kuliński, z Prawa i Sprawiedliwości Piotr Wysocki, a z Nowego pokolenia Patryk Marjan.

Jutro zapadnie decyzja, czy z Komitetu Nasz Dom Bełchatów wystartuje Dariusz Kubiak.

Przy takiej mnogości kandydatów trudno będzie rozstrzygnąć wybory w pierwszej turze. Szczególnie po prawej stronie politycznej głosy wyborców mogą zostać rozdzielone między osobami kojarzonymi z PiSem.

TKB - 7 kandydatów do urzędu prezydenta - 25.09.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez aleale (niezweryfikowany) w

A który od Antoniego? 

 

Wysłane przez KWW (niezweryfikowany) w

Chyba już dziś wiadomo, że Kubiak nie wystartuje. Trzeba zarejestrować kandydatów na radnych przynajmniej w połowie obwodów, a chyba nasz dom nie zarejestrował w żadnym??

Wysłane przez młody (niezweryfikowany) w

A ten polityczny zombi, Włodzimierz Kuliński, to na czyje głosy liczy?

Wysłane przez wyborca (niezweryfikowany) w

Nauczyciel, nauczyciel, półksiądz, nauczyciel, bangster i kopalniany karierowicz bez matury - Noo jest z czego wybierać, jeszcze jak kopalniany magazynier z dzieckiem na boku się zdecyduje, to z uśmiechem na twarzy do wyborów można iść.

Wysłane przez Pseudonim (niezweryfikowany) w

Wysocki Piotr nie ma matury???

Wysłane przez kombinator (niezweryfikowany) w

E. Kudaj - ciągle umazana Platformą, a to się słabo pierze, ponadto zaplecze w postaci pospolitego ruszenia, M. Czechowska - można by nie komentować tylko spojrzeć jak zapuściła miasto i sprowadziła spadochroniarzy z innych miast, D. Matyśkiewicz - mimo wszystko odpowiadał za inwestycje, których w mieście nie brakowało i miasto wyglądało lepiej niż obecnie, G. Gryczka - ciągle przy korycie, na dodatek nic nie robi i trzyma się tego koryta zębami od dwóch lat, na dodatek za nic nie odpowiada - typowy darmozjad, Kuliński - platformiany mamut, którego z banku z wielką przyjemnością się pozbyli, totalny narcyz, nawet bez lusterka widzi tylko siebie, P. Wysocki - super karierowicz, bez matury, z głupimi pomysłami, których później nie realizuje (np. opomiarowanie wody), wasal Macierewicza "ulubieniec" kolegów z pracy (chyba już nie ma kolegów), D. Kubiak - kolejny PIS-owski karierowicz, którego PIS już nie chce, typowy przykład gościa, któremu "władza i stanowisko" uderzyły do głowy jak mało komu (no może Wysockim w podobnym stopniu), jak poszedł na licencjat od razu uznał się za mędrca i wykształciucha. Tak moim okiem to wygląda.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Jak by nie patrzeć moja ulubiona PIS -cieniutko przędzie.Panie Wysocki -nie ważne że bez matury ,ale może Pan ma ukryte zdolności przywódcze czy organizacyjne predyspozycje ,proszę się publicznie przedstawić i określić swoje propozycje twórcze -przynajmniej w ogólnym zarysie.Milcząc pogrąża p. PIS i wszyscy przeciwnicy PIS-u będą sobie używać do woli a obrońcom takim jak ja milcząc wytraca p.argumenty.Głosujemy na PIS-ale nie na marionetki.

Wysłane przez Maja (niezweryfikowany) w

 Od Antoniego jestem  ja PiS to PiS  a nie  żadne utwory  PO czy  Nowoczesnej  podpaski ...

Wysłane przez Adam (niezweryfikowany) w

Kwiat polityki lokalnej. Zawsze wolałem wybierać najlepszych, ale politycy zadbali o ta że wybiera się najmniejsze zło.

Wysłane przez olo (niezweryfikowany) w

Smierdzisz "plusem "na kilometr ,dla mnie to jesteś pospolity pa...........t.

Wysłane przez Jaskier (niezweryfikowany) w

Szanowna/y Pani/e OLO nie jestem związany z jakąkolwiek partią polityczną i pierwszy raz próbuję napisać coś w komentarzu (mam nadzieję, że to puszczą). Opis/charakterystyka kandydatów zamieszczona przez „kombinator” jest może trochę dosadna, ale syntetyczna i TRAFNA, oparta na faktach i nie emocjonalna. Natomiast pana/i odpowiedź jest po prostu prymitywna, świadcząca o zaangażowaniu politycznym.

Jestem osobą konserwatywną i chciałbym zwrócić Państwa uwagę na fakt, że nie wszędzie sprawowanie władzy przez PIS jest tak chaotyczne i żenujące(ze względu na konflikty personalne i nieudolność zarządczą) jak w Bełchatowie. Zapraszam serdecznie do Tomaszowa Maz. Którego rozwój w ostatnich latach zadziwia i przypomina rozwój Bełchatowa za czasów pierwszej i drugiej kadencji Chrzanowskiego (odpowiedzialnym za inwestycje był wtedy Matyśkiewicz).

Pozdrawiam wszystkich dla których fakty mają znaczenie

Wysłane przez kombinator (niezweryfikowany) w

Panie/Pani "olo", a może coś merytorycznie?

Nie no, rozumiem, po co wytężać coś, co jeśli istnieje, to ma bardzo ograniczone możliwości.

Dodam, że nie należę do żadnej partii politycznej, ani do żadnej innej organizacji/stowarzyszenia i nie startuję w wyborach, chyba w przeciwieństwie do Ciebie drogi/droga "olo"

Wysłane przez mieszkanka (niezweryfikowany) w

Piotr Wysocki do szkoły

Dodaj komentarz