Atrakcje dla kibiców – mecz, samochód i wspólna zabawa

pt., 28/09/2018 - 13:07 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Sportowe atrakcje na boisku ale także poza nim – tak w dużym skrócie zapowiada się weekendowy Zlot Kibiców PGE Skry Bełchatów. Organizatorzy przygotowali wiele atrakcji, z których sympatycy mistrzów Polski będą mogli skorzystać podczas spotkania.

Przyjść na mecz i wyjechać z niego samochodem - tego jeszcze podczas zlotu nie było. Organizatorzy przygotowali nie lada gratkę dla kibiców – wystarczy przyjść na sobotnią prezentację (godz. 14) i sparingowy mecz PGE Skry z MKS Będzin (godz. 15). To podczas imprezy spiker przekaże kibicom kolejne szczegóły.

Do wygrania będą także wyjątkowe stroje sportowe – na pewno nikt ze zlotu nie wyjdzie spragniony ani głodny – o to zadbają sponsorzy a także specjalna strefa FoodVolley.

Kolejną atrakcją dla kibiców będzie ścianka wspinaczkowa, która jest dostępna w hali Energia. Podczas sobotniego meczu będzie można z niej skorzystać za darmo

Podczas Siatkarskiego Weekendu Mocy odbędzie się również Bieg Krasnali, czyli zawody skierowane do najmłodszych kibiców. Wyścig odbędzie się w dwóch kategoriach wiekowych: 6-8 lat i 9-10 lat. Zapisy będą przyjmowane w niedzielę od godz. 14, a bieg rozpocznie się dwie godziny później. Liczba miejsc ograniczona. Dla każdego uczestnika przewidziany jest medal za udział z motywem PGE Skry oraz nagrody-niespodzianki. Przeprowadzona zostanie także licytacja z której zebrane pieniądze zostaną przekazane w całości na leczenie Julii Spalińskiej.

TKB - Atrakcje dla kibiców - 28.09.2018

Tagi

Dodaj komentarz