Awaria tężni

pon., 08/10/2018 - 14:25 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Od kilku dni do redakcji dzwonią mieszkańcy z pytaniem dlaczego nie działa bełchatowska tężnia. Jak dowiedzieliśmy się w magistracie w czwartek została wyłączona, ponieważ była serwisowana. W piątek po serwisie przez kilka godzin działa, po czym ponownie przestała.

Jak zapewniają urzędnicy awaria ma zostać usunięta jeszcze dzisiaj.

Solanki są bardzo korzystne dla zdrowia. W Bełchatowie tężnia jest szczególnie popularna wśród osób starszych.

TKB - Tężnia nie działa od kilku dni - 08.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Mieszkańcy Słow... (niezweryfikowany) w

Tężnia fikcja wyborcza. My mieszkańcy Przytorza pytamy się Pani Prezydent co z remontem chodnika z Budżetu Obywatelskiego na ulicy Słowackiego. Nasz Radny dopełnił wszystkich wymagań i Wy nadal kłamiecie dziś miały rozpocząć się prace jakoś nikogo nie widać. Podjęte uchwały zostały przekazane do UM w piątek. WYBORY ZA DWA TYGODNIE. Krzysztof jestem/ śmy z Tobą.

 

Wysłane przez bywalec tężni (niezweryfikowany) w

może poczekać,tężnia nie bo my stare tam odpoczywamy i leczymy się

Wysłane przez etam (niezweryfikowany) w

"Wiesz co robi ten miś? On odpowiada żywotnym potrzebom całego społeczeństwa. To jest miś na skalę naszych możliwości. Ty wiesz, co my robimy tym misiem? My otwieramy oczy niedowiarkom. Patrzcie - mówimy - to nasze, przez nas wykonane i to nie jest nasze ostatnie słowo".  TO NIE JEST NASZE OSTATNIE SŁOWO. To może teraz lotnisko dla dronów?

Wysłane przez chodnik (niezweryfikowany) w

Na ulicy Żeromskiego na ukończenie prac przy remoncie chodnika czekamy 2 lata hahaha

Wysłane przez zdesperowani (niezweryfikowany) w

Szanowni mieszkańcy Przytorza, brak remontu ulic Słowackiego i Żeromskiego to się dzieje za sprawą Pani PREZYDENT, Pana wiceprezydenta Miasta Bełchatowa, koordynatora  Sł. Grabskiego oraz Pana Michalaka, którzy celowo doprowadzają os Przytorze do fatalnego wyglądu.  Decyzja po spotkaniu z naszym Radnym .              

 

 

Wysłane przez Eko (niezweryfikowany) w

Zamiast tężni proponuję sfinansować skasowanie piecy kopciuchów i zakaz paleniw paliwami stałymi w centrum i w osiedlach bloków.

Można więc przyjąć że około 5% mieszkańców Bełchatowa zatruwa życie wszystkim. Przy założeniu że mamy 58 tyś mieszkańców a każda rodzina to 4 osoby oznacza że 725 domów serwuje wędzone powietrze w Bełchatowie. Powinno się zakazać budowy takich domów w mieście, łącznie z paleniem w kominku gdyż wystarczy JEDEN dom w środku osiedla by zanieczyścić powietrze kilku tysiącom osób.

Wysłane przez józek (niezweryfikowany) w

dłużej wytrzyma,a kto jest słaby d,,,,to się chlebem struje

Wysłane przez bełchatowianka (niezweryfikowany) w

Która to już niedoróbka obecnej władzy??!! Mieszkańcy Bełchatowa, opamiętajcie się i nie głosujcie ani na Czechowską ani na Wysockiego, bo nasze miasto pogrąży się dokumentnie w ciemnościach, marazmie i upadnie tak nisko, że już się nie podniesie!

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

22/10/2018 - 01:13
Wyniki wyborów 2018
20/10/2018 - 20:29
Wygrana u siebie
19/10/2018 - 15:04
Kopeckiego do Wojska Polskiego
Komentarze: 7
19/10/2018 - 14:57
Zadłużenie a strata
Komentarze: 2
19/10/2018 - 14:49
Kłopotliwe liście
Komentarze: 2