Bełchatów ma już nową radę miasta

pon., 19/11/2018 - 16:05 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Bełchatów ma już nową radę miasta. Pierwsza uroczysta sesja odbyła się tradycyjnie w sali herbowej urzędu miasta – ślubowanie na niej złożyła również prezydent Mariola Czechowska, która oficjalnie rozpoczyna drugą kadencję.

Pierwsza sesja rady miasta odbyła się w sali herbowej urzędu – spotkali się na niej prawie wszyscy wybrani w październiku radni – nieobecny był Dariusz Matyśkiewicz. Sesja trwała ponad 3 godziny. Uroczystą sesję poprowadził Karol Kowalski radny senior.

Przysięgi nie złożył wybrany na radnego – Łukasz Politański. Następnie został wybrany nowy przewodniczący radny miasta, którym został Piotr Wysocki. Za powołaniem go na szefa rady głosowało 13 radnych, przeciwko zagłosowało 7 radnych. Jego zastępcami zostali wybrani Grzegorz Muskała i Ewa Skorupa.

Uroczyste ślubowanie złożyła także prezydent miasta Mariola Czechowska, dla której będzie to druga kadencja.

TKB - Bełchatów na już nową radę miasta - 19.11.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez XXX (niezweryfikowany) w

To już wszystko jest wiadome :)

Dariusz Matyśkiewicz od inwestycji
Łukasz Politański od kultury i oświaty

Wysłane przez A (niezweryfikowany) w

Nie dla Matyśkiewicza przecieź bełchatowianie byli przeciw.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

I bardzo dobrze tak powinno być.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Dziś Kuliński rekomendował Rzepeckiego na WICEPREZYDENTA.

Kuliński to Obywatel PLATFORMY OBYWATELSKI, który był za podniesieniem wieku emerytalnego.

Wysłane przez antyPO (niezweryfikowany) w

Za PO w naszej okolicy przeprowadzono poważną inwestycję - "wyremontowano" dwa odcinki drogi krajowej nr 8. Bełchatów- Szczerców i Bełchatów- Piotrków (wtedy była jeszcze krajową 8-semką). To chyba pierwszy przypadek zwężenia drogi w powojennej POLSCE!!! Pomijając inny istotny fakt - zarąbali moje pieniądze z OFE - ZŁODZIEJE.

Wysłane przez bełchatowianin (niezweryfikowany) w

człowieku zmień telewizje którą oglądasz bo ty chyba naprawdę nie wiesz co się dzieje w Pisie ! OFE Ci zabrali....i od tamtego czasu twoje zycie zmieniło się pewnie diametralnie :) do dziś potrzebujesz zapewne pomocy psychologa przez to :)

Wysłane przez obs (niezweryfikowany) w

Dziś Rzepecki rekomendował Kulińskiego na wiece przewodniczącego Rady Miasta (też nie wyszło).

Jeszcze tylko Wojtasika i Rozpary tam brakuje, ale tym już chyba mieszkańcy podziękowali.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Może wreszcie coś zacznie działać poprawnie. Niech Mariola zajmie się sobą, Matyśkiewicz inwestycjami, a radni PIS-u zyskiwaniem przychylności dla Bełchatowskich projektów. I nawet niech Mariolka dzięki temu zostanie kolejny raz prezydentem, byleby ten Bełchatów chwastem nie zarastał i nie cofał się rok do roku w rozwoju.

Wysłane przez Jaskier (niezweryfikowany) w

Jeśli Matyśkiewicz zostanie wice to postrzegając pozytywnie świat wszyscy powinni być po części usatysfakcjonowani, ci co głosowali w drugiej turze na Czechowską mają prezydenta, a 48,5 proc. głosujących dędzie miało wice, niezależnie od uprzedzeń wice to profesjonalista z doświadczeniem. A patrząc w przyszłość, to miasto na tym zyska i możliwa jest reelekcja na III kadencję Czechowskiej

pzdr 

Wysłane przez nie z PO (niezweryfikowany) w

a ten znowu o OFE i tak dalej. Chłopie zmien płyte jeszcze powiedz o Stoczniach ,ze sprzedali ,ze majatek wyprzedali a powiedz jełopie co ty na tym straciłes? jak to odczułeś>? no nijakkkk! naoglądasz się jeden z drugim TV narodowej Pis propagandy Kurskiego i takie bzdury wypisujesz. Pis przez 100 lat nie zrobi tego i tylu inwestycji co PO przez 8 lat .a wiesz czemu ? bo już goni afera za aferą ale my ciemny naród tego i tak nie zrozumiemy … w życiu tylu pociotków co teraz nie było w Spółkach skarbu państwa i to jest dowiedzione .identycznie jest na naszym podwórku o czym każdy wie :)

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

21/02/2019 - 10:39
Śniadanie biznesowe GKS-u
Komentarze: 1
21/02/2019 - 10:36
Penchew o grze Onico
21/02/2019 - 10:26
Rieu ponownie w kinie Kultura
Komentarze: 1