Biegające maluchy opanowały park Olszewskich

czw., 18/05/2017 - 14:00 -- Danuta Rękawica
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Piękna słoneczna pogoda, zielone otoczenie parku Olszewskich oraz biegi poszczególnych roczników z klas I – III. Tak dzieci z bełchatowskich podstawówek uczciły rocznicę podpisania Konstytucji 3 Maja. To było kolejne sportowe wydarzenie w naszym mieście skierowane do najmłodszych.

Już przed startem imprezy miejsce wypełniały gwar i pozytywna energia dzieci. Do startu wszyscy musieli być jednak dobrze przygotowani. Dlatego przed rozpoczęciem biegów dzieci wzięły udział we wspólnej rozgrzewce. Wszyscy najbardziej czekali jednak na sam start. Nie trzeba było długo czekać, by biegnące maluchy wypełniły alejki parku, przygotowane jako trasy poszczególnych biegów.

Całe wydarzenie podzielone było na części, a każda składała się z biegu danego rocznika oraz dekoracji najlepszych. Choć Bieg Konstytucji 3 Maja miał się odbyć wcześniej organizatorzy nie żałują, że został on przeniesiony. Pogoda w dniu startu dopisała i była wartością dodaną całego wydarzenia.

TKB - Biegające maluchy opanowały park Olszewskich - 18.05.2017

Tagi

Komentarze

Wysłane przez :-( (niezweryfikowany) w

Super impreza, gratulacje dla wszystkich uczestników i organizatorów. Szkoda, że w naszym mieście są szkoły, których dyrekcja nie wyraziła zgody na udział. 

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia