"Byle Mistrzowie Świata" - mistrzami w pływaniu na "byleczym"

pon., 06/08/2018 - 15:04 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Nie brakuje im pomysłów, dystansu do siebie ale przede wszystkim poczucia humoru – to na pewno można powiedzieć o uczestnikach tego wydarzenia. Za nami IV edycja wyjątkowych mistrzostw.

Stowarzyszenie Przyjaciół Pływania po raz kolejny zorganizowało imprezę wodną „Mistrzostwa w pływaniu na byleczym”. Tradycyjnie wydarzenie zorganizowano w Ośrodku Sportu i Rekreacji Wawrzkowizna.

Zwodowane pływadła, by walczyć o trofeum musiały przepłynąć wyznaczoną trasę utrzymując się na powierzchni. Działaniom uczestników przygadało się jury, które oceniało oryginalność konstrukcji oraz ciekawe rozwiązania techniczne.

Indywidualnie wygrał „Kur Domowy” tuż za nim znalazł się Włodek Flintstone.

W kategorii załogi: wygrała drużyna "Byle Mistrzowie Świata”, drugie miejsce „Spider Car”, trzecie „Wodne Sanie Świętego Mikołaja”

Humor, dobra zabawa i życzliwość to hasła, które przyświecały wszystkim uczestnikom tego wydarzenia, bo tegoroczna edycja była wyjątkowa oprócz rywalizacji sportowej nie zabrakło także szlachetnego celu – podczas mistrzostw prowadzona była licytacja na rzecz pomocy dla Julii Spalińskiej, która cierpli na lekooporną padaczkę.

TKB - "Byle Mistrzowie Świata" - mistrzami w pływaniu na "byleczym" - 06.08.2018

TKB - "Byle Mistrzowie Świata" - mistrzami w pływaniu na "byleczym" - 08.08.2018

TKB - "Byle Mistrzowie Świata" - mistrzami w pływaniu na "byleczym" cz.II - 09.08.2018

Tagi

Dodaj komentarz