Centrum pomocy i plaża

pt., 28/09/2018 - 14:34 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Jedno miejsce w nowoczesnym obiekcie, w którym osoby potrzebujące pomocy otrzymają kompleksowe wsparcie nie tylko MOPS-u, ale i organizacji pozarządowych, oraz wybudowanie kompleksu wodnego z plażą miejską. Ziemia Bełchatowska prezentuje kolejne pomysły.

Ponad hektarowy plac przy Pabianickiej 72 gdzie mieścił się kiedyś PGM, miałby stać się miejscem, w którym powstałoby takie centrum.

Ziemia Bełchatowska chce, by stare budynki przy Odrze zostały wyburzone. Miejsce mogłoby zostać wykorzystane na plażę miejską z dostępem do wody.

Ugrupowanie ma również pomysł na budynek przy Staszica po Energoinżu, które miasto kupiło na potrzeby MOPS. Miałoby tu powstać Centrum Rehabilitacji, z którego nieodpłatnie korzystaliby mieszkańcy Bełchatowa.

TKB - Centrum pomocy i plaża - 29.09.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Wyborca (niezweryfikowany) w

Odważnie i pragmatycznie. Wg mnie jedna z pilniejszych decyzji inwestycyjnych w Bełchatowie. Temat omijany szerokim łukiem przez poprzednie ekipy. Czy prezydent Gryczka zrealizuje swoje deklaracje? Ocenimy za pięć lat.

Wysłane przez mieszkanka (niezweryfikowany) w

tylko stawiajmy na obecną P.Prezydent

Wysłane przez obs (niezweryfikowany) w

O obecnej Pani Prezydent, to nawet wstyd rozmawiać.

Pomysły Gryczki nawet niezłe, tylko problem ze skutecznością w realizacji. Jak na razie pokazał, że nieźle sobie radzi z utrzymaniem pozycji w okopach. Tylko front się dawno przesunął.

Wysłane przez wiwiga (niezweryfikowany) w

super popieram wypowiedz.

 

 

Wysłane przez kolo (niezweryfikowany) w

A to nie od Gryczki, czyli ziemniaków jest ten zawodnik, co to auto rozbił i zwiał? Co go szybko "pod wpływem" zwinęli, bo głupek dokumenty w aucie zostawił? To niby znana osobistość bełchatowskich salonów - tak słyszałem.

Wysłane przez ogrodnik (niezweryfikowany) w

Ja to słyszałem, że do zmłócenia dobrze jest Grykę z korzeniami wyrwać, ale żeby to było możliwe, to trzeba ją wcześniej RUNDAPEM potraktować. Taki proceder jest podobno powszechnie stosowany. Później ludziska jedzą tą kaszę z pestycydami. Z pozoru wydaje się zdrowa, ale jak się zastanowisz i przemyślisz, to zonk:)

Wysłane przez mieszkanka (niezweryfikowany) w

Tylko obecna P.Prezydent

Dodaj komentarz