Choinka dla Maćka - zebrano blisko 6 tysięcy złotych

pon., 08/12/2014 - 14:21 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2014 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Blisko 6 tys. złotych zebrano podczas imprezy charytatywnej pod nazwą "Choinka dla Maćka". Pieniądze zostaną przeznaczone na leczenie i powrót do zdrowia 17-letniego Maćka Wiśniewskiego.

Maciek ma nowotwór kości z przerzutami do płuc. Są metody leczenia, które dają nadzieje na wyleczenie oraz takie które wzmocnią jego organizm do dalszej walki - terapie są jednak bardzo kosztowne. Dlatego bełchatowianie pomagają jak mogą. Bełchatowska grupa offroadowa WYR 4x4 w niedziele zorganizowała Choinkę dla Maćka.

Wszyscy, którzy przybyli na wydarzenie hojnie wrzucali pieniądze do puszek wolontariuszy. W ramach „Choinki” organizatorzy zapewnili szereg atrakcji w tym m.in. pokazy jazdy autami terenowymi na torze offroad, prezentacje aut sportowych i militarnych, licytacje przedmiotów związanych z PGE Skra Bełchatów i PGE GKS Bełchatów. Prowadzona była także aukcja garażowa.

Wydarzenie zakończyło się sukcesem – udało się zebrać dokładnie 5 864 złote. Cała kwota zostanie przekazana na leczenie i powrót do zdrowia Maćka Wiśniewskiego.

TKB - Choinka dla Maćka - 08.12.2014

Tagi

Komentarze

Wysłane przez gazfan (niezweryfikowany) w

Gratulacje dla  Bełchatowskiej Grupy Offroadowej i dla wszystkich, którzy zaangażowali się w pomoc dla Maćka. Impreza bardzo udana, szkoda, że bełchatowianie niezbyt licznie zaszczycili swoją obecnością, a było super : adrenalina (można było zaliczyć przejazd zmotą po trasie), ognisko, aukcja, pokaz ratownictwa, a Kolo który Nexią przejechał (został przeciągniety) po trasie przez błoto i doły to niezły kozak.

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia