Debata Prezydencka

wt., 16/10/2018 - 14:45 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W niedzielę mieszkańcy Bełchatowa zdecydują komu powierzą losy miasta na najbliższe 5 lat. Telewizja Kablowa Bełchatów chcąc przybliżyć sylwetki kandydatów na prezydenta miasta jak i ich najważniejsze założenia programowe zorganizowała wczoraj debatę Debatę Prezydencką.

Kandydaci mieli możliwość swobodnego wypowiedzenia się w określonym czasie na zagadnienia przedstawione w 4 blokach oraz odpowiedzi na jedno pytanie, skonstruowane przez redakcje na podstawie komentarzy nadsyłanych przez Państwa.

Całość zarejestrowanej debaty, bez wycinania żadnego fragmentu jej przebiegu zostanie wyemitowana na antenie Telewizji Kablowej Bełchatów zaraz po TeleDniu oraz na stronie ebelchatow.pl.

TKB - - .2018

TKB - Debata prezydencka - 16.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Olaf (niezweryfikowany) w

Zaskoczyła mnie ta kobieta. Tam się jakieś buldogi rzucają a ona spokojnie i merytorycznie

Wysłane przez Cha cha cha (niezweryfikowany) w

cha cha cha chyba tylko w internecie! :)

Wysłane przez Mieszkniec (niezweryfikowany) w

Przecież p. Kudaj na pierwsze dwa pytania nie zdążyła doczytać z kartki ....chyba oglądaliśmy dwie inne debaty. Jedyny co nie czytał to był p.Marjan, niby nie doświadczony ale widać w nim ogromny potęcjał.

Wysłane przez Wszystko się liczy (niezweryfikowany) w

Jaki "Mieszkniec" taki "potęcjał". Do słownika. Razem z Marjanem.

Wysłane przez Hmmmm (niezweryfikowany) w

Brak kreatywności tylko wyuczone te bułki Pani Kudaj złapała i tyle.

Wysłane przez AdamBogusław (niezweryfikowany) w

jakos srednio mi sie podoba gdy ktos unika niebezpiecznych tematow. pani Kudaj wygrala. Rzeczowo solidnie i meeytorycznie. Bez parcia na szklo jak gruczka.  Bez przypietej metki kogos  kim nie jest. Potrafiaca polegac na specjalistach a nie obiecujac grudzki na wierzbie. Mysle ze warto

Wysłane przez Belchatowianin (niezweryfikowany) w

Kudajowa Kulinski ... wszystko z karteczki Tych pytan nie powinni znac wczesniej

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Widać, że nie oglądał Pan/ Pani debaty , śmiech na sali. Kto czyta z karteczki to każdy wywnioskował z debaty oglądając ją. Kompromitacja dla Kulińskiego, Wysockiego i Gryczki

Wysłane przez Wyborczymi (niezweryfikowany) w

Panowie słabo oj słabo . E. Kudaj spokojnie , merytorycznie i konkretnie. 

Wysłane przez Wyborca (niezweryfikowany) w

4 lata temu też pewna Pani czytałą z kartki, później została p. Prezydent i jest jak jest...nie ufam osobą które włsnych pomysłów i poglądów nie umią przedstawić własnymi słowami tylko czytają z kartki...

Wysłane przez Matt (niezweryfikowany) w

zdecydowanie spokój Pani Kudaj wygrywa , ma najwiecej projektów . Gryczka z Matyskiewiczem awanturnicy . Jednak Kobieta była góra ;) 

Wysłane przez Lolek (niezweryfikowany) w

Pani Kudaj nie była taka spokojna, jak nie zdążyła doczytac odpowiedzi na pierwsze pytanie to bardzo agresywnie odłożyła mikrofon :)

Wysłane przez Belchatowianin (niezweryfikowany) w

Czytających z kartek pomijam bo szkoda słów, marnota. Bladzacy w obłokach Marjan porażka. Gryczka chamstwem i obłudą nie wygra. Metorycznie, logicznie i co najważniejsze mądrze Kudaj i Matyskiewicz. Dla mnie wygrała Kudaj. 

Wysłane przez Belchatowianin (niezweryfikowany) w

Sam sobie przeczysz Piszesz ze czytajacych omijasz a najwiecej czytala Kudaj hahahaha

Wysłane przez Bełchatowianin (niezweryfikowany) w

Chyba ogądaliśmy dwie różne debaty, Pan Matyśkiewicz został zaczepiony ale jakoś sie wybronił i pogrążał Pana Gryczke ale Pani Kudaj to odpowiedzi na pierwsze pytanie nie zdążyła przeczytać z kartki....żal, Pan Marjan mimo młodego wieku potrafił logicznie i mądrze odpowiadać na każde pytanie i nie potrzebował do tego ściągi-pozytywnie

Wysłane przez GKS (niezweryfikowany) w

Pytaniem o GKS Kulinski mnie rozwalił, przecież on nie ma bladego pojęcia o sporcie. 

Wysłane przez asdf (niezweryfikowany) w

Dziś w skrzynce znalazłem długopis chyba od komitetu Pe-ło z nazwiskiem jednego z ich kandydatów. Pomyślałem - kiełbasa wyborcza, ale z kiełbasą nie miało to nic wspólnego, za to pokazało prawdziwe oblicze tej partii bo długopis nie pisał :(

Wysłane przez Prezes (niezweryfikowany) w

Nie byłem zwolennikiem Pani Kudaj ale po tym co zobaczyłem w moich oczach wygrała. Dla niektórych Panów, wstyd panowie!!! 

Wysłane przez haha (niezweryfikowany) w

nie poznałeś osobiście... w kampanii niby skromna i grzeczna

Wysłane przez normalny (niezweryfikowany) w

Krótko, merytorycznie. Najlepszy program - Gryczka, który musiał odpowiadać na zaczepki Matyśkiewicza.

Wysłane przez Ktoś (niezweryfikowany) w

Chyba widziałem inną debatę, bo to Gryczka zaczepiał innych. Taka to strategia. Wiedział że Czechowskiej nie będzię i to on jako koalicjant i partyjny szef prezesa Kopka będzie musiał tłumaczyć się ze smrodu w bełchatowie. Łaskawie nikt nie wyciągnął spektakularnych sukcesów byłych prezesów PGMu. 

Wysłane przez Skleroza nie boli (niezweryfikowany) w

To rządy plusa przegrały wybory przez wielki smród  to Pan Matyskiewicz powinien się że smrodu tłumaczyć 

Wysłane przez Adam (niezweryfikowany) w

Muszę przyznać rację Panu Kopkowi, sorry Gryczce dziś śmierdziało mniej !!! Do porzygu, ale mniej, nawet na Dolnoslskim. Myślę, że każdy inwestor jak poczuje ten mniejszy smród, będzie chciał tu zainwestować!!!

Taki sukces trzeba omówić z mieszkańcami. Niech Pan Gryczka jedzie kamperem teraz na Binków i posłucha jak wychwalają ludzie ten mniejszy smród. Moje gratulacje!!!

Wysłane przez Magdalena (niezweryfikowany) w

Panie Patryku, jestem w pozytywnym szoku Pana wiedzy i podejścia. Życzę powodzenia, bo myślę, że warto dać Panu szansę. Pozdrawiam :)

Wysłane przez Anka (niezweryfikowany) w

Panowie Gryczka i Matyskiewicz przyszli chyba się kłócić, Czechowska nie przyszla, by się dalej nie kompromitować, natomiast już wiem, że zaglosuje na Panią Kudaj. Madrze, z klasa, konkretnie na każdy temat. I nie bała się poruszyc tematu cmentarza. Jako jedyna. Pani Elżbieto, podaje dalej i oddaje głos na Panua.

Wysłane przez Gryczan atakował (niezweryfikowany) w

Pan Grzegorz atakował bardzo ładnie Matyskiewicz sie bronił .

Pięknie zripostował szczególnie Liceum fakt dzieci ucza sie w duzych grupach 

Wysłane przez Hmmmm (niezweryfikowany) w

Proszę obejrzeć dokładnie skąd w pierwszej kolejności padła zaczepka,  Pan Darek mieczem wojował i od miecza zginął.

Wysłane przez Piotr (niezweryfikowany) w

No właśnie proszę obejrzeć dokładnie. :-) W 8:50 minucie Pan Gryczka jako pierwszy atakuje Pana Matyszkiewicza.

Wysłane przez xxx (niezweryfikowany) w

Za to legiony Gryczki przepuściły atak swoim najskuteczniejszym orężem - woń oczyszczalni - o sile rażenia od Binkowa do Dolnośląskiego. Straty liczne w setkach głosów !!!

Wysłane przez Karol (niezweryfikowany) w

Gryczka zapienił Matyskiewicza. Ma za pazurami dareczek 

Wysłane przez Ktoś (niezweryfikowany) w

Wystarczy że za Gryczką stoi Kopek, aby było jasne że głosować trzeba na kogokolwiek innego.

Wysłane przez Ktoś (niezweryfikowany) w

Ziemia bełchatowsk ma tylko ładne plakaty. Za plecami specjaliści którzy działali z Rozparą, Wojtasikiem i innymi starymi wyjadaczami I działaczami  SLD czy BiS. 

Wysłane przez Aldona (niezweryfikowany) w

Nieobecność obecnej Pani Prezydent szkoda nawet komentować, po raz kolejny udowodniła , że obecne stanowisko Ją przerasta. To nie jest prezydent dla Miasta Bełchatowa. Zachowanie Gryczki żenada, a Panowie czytający z kartek przepraszam , ale nie wypada przecież patrzą na to ludzie. Jednak jedyna kobieta w tym gronie pokazała klasę. Podziwiam Matyśkiewicza, który nie dał się sprowokować Panu Gryczce. Dla mnie druga tura to zdecydowanie Pani Elżbieta Kudaj i Dariusz Matyśkiewicz. 

Wysłane przez Belchatowianin (niezweryfikowany) w

Przeciez ona najwiecej czytala heh

Wysłane przez Aldona (niezweryfikowany) w

Przepraszam, ale chyba nie oglądał Pan/Pani debaty. Pan Kuliński oraz Pan Wysocki mistrzami czytania z kartki, a po drugie Pan Kuliński nawet nie potrafił przeczytać tego co ma na kartce ŻENADA. Spoglądanie na kartkę żeby czegoś nie zapomnieć powiedzieć to chyba nie jest czytanie z reszta reszta kandydatów również tak robiła. A po drugie wstyd dla kilku kandydatów, żeby nie umieć mowić o swoich programach jakie sami z swoimi ludzmi stworzyli. Druga tura dla Pani Eli Kudaj i Pana Dariusza Matyśkiewicza.

Wysłane przez asdf (niezweryfikowany) w

Miasto zapuszczone, korki wszędzie, roboty rozgrzebane. Piękny finał kadencji Czechowskiej.

Wysłane przez Bełchatów (niezweryfikowany) w

Jednoosobowy komitet poparcia p. Kudaj? 

Wysłane przez debata (niezweryfikowany) w

Oj Grzegorz. Przyjmujesz złą strategie. Nie chodzi żeby wyłącznie atakować. Czuje Pan że Matys zagraża bardzo stąd taki paniczny ton. Pan Wysocki w debacie największy przegrany.

Wysłane przez Olek (niezweryfikowany) w

No i po debacie.Co prawda każdy z kandydatów coś  chce zrobić dla naszego miasta,tylko czy te obiecanki znajdą pokrycia w rzeczywistości?  Oceniając kandydatów stwierdzam, że bardzo konkretnie odpowiadał P. Matyskiewicz, reszta czytała z kartek ,tylko nie wszyscy nauczyli się czytać.P.Marjan przyznał , że jest wyznawcą idei ONR-  faszyzmem  zaleciało.Kudaj dość pretensjonalnie podchodzi do każdego tematu,na Gryczke szkoda słów,Wysocki też przeczytał,co mu sztab przygotował,Kulinski to porażka na całej linii. I takich mamy kandydatów,a Czechowska -ktos więcej niż prezydent- zlekceważyła wszystkich , zresztą ona w ogóle nie umie się wypowiadać. I ciągle ma strach w oczach.

 

Wysłane przez nina (niezweryfikowany) w

ogladalismy dwie debaty...? Matys tragedia...Marjan dla mnie SUPER gość... Młody i wie co chce...

Wysłane przez marcin (niezweryfikowany) w

Dzięki tej debacie Kudaj dostanie mój głos. Naprawdę pozytywne zaskoczenie, a miałem głosować na Matyśkiewicza. Wypowiedzi kandydatów powinni obejrzeć wszyscy wyborcy, żeby wiedzieli jakimi miernotami są bobsleista, uczciwie pracujący od 30 lat w PGE i były wojewoda. Marjan na poczatku wydawał się całkiem spoko, ale w miarę upływu czasu schodziło z niego powietrze, a gwoździem do trumny było pytanie o jego brunatne poglądy.

Wysłane przez Mieczysław (niezweryfikowany) w

Do tej pory nie byłem zdecydowany. Ale tylko Darek Matyskiewcz ma konkretny plan na spółki miejskie. Ma mój głos. 

Wysłane przez Zenon (niezweryfikowany) w

Sławek idź już spać.. Brat nie zrobi cie już drugi raz preziem bo za bardzo narozrabiałeś..

Strony

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

21/02/2019 - 10:39
Śniadanie biznesowe GKS-u
Komentarze: 1
21/02/2019 - 10:36
Penchew o grze Onico
21/02/2019 - 10:26
Rieu ponownie w kinie Kultura
Komentarze: 1