Derby województwa łódzkiego ponownie na remis. Przy Sportowej PGE GKS Bełchatów zremisował 2:2 z ŁKS Łódź.

Pierwsza bramka padła już w 2. minucie spotkania. ŁKS wyszedł na prowadzenie po celnym strzale Kamila Juraszka. Ten strzelec jeszcze raz popisał się bramką w pierwszej połowie meczu. W 39. minucie podniósł wyniki na 0:2.

Na przerwę „Brunatni” schodzili w trudnym położeniu. To ważny mecz, rozgrywany przed własną publicznością i debiutującym w roli trenera Arturem Derbinem.

Druga połowa należała już do PGE GKS-u Bełchatów. Najpierw w 64 minucie gola kontaktowego strzela Bartosiak, a w 88. do wyrównania doprowadza Dawid Flaszka.

Nowy trener podczas konferencji prasowej powiedział, że zdobyty jeden punkt z trzecim w tabeli ligowej ŁKS-em należy docenić.