Dni Szczercowa i Dożynki Gminne

wt., 21/08/2018 - 13:20 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W najbliższy weekend na szczercowskiej wyspie będzie muzycznie, rodzinnie i kolorowo. Po raz III zorganizowane zostaną Dni Gminy i Dożynki Gminne.

Dwudniowe obchody rozpoczną sobotnie Dni Gminy Szczerców. Od godziny 16.00 na mieszkańców czekać będzie sporo atrakcji. Od oficjalnych nagród za zasługi w dziedzinie kultury po występy artystyczne.

Niekwestionowaną gwiazdą, która na wyspę przyciągnie prawdziwe tłumy będzie Sławomir, to o godzinie 18.30. Ponadto Budka Bend przypomni najważniejsze przeboje Budki Suflera, w dyskotekowe rytmy publiczność zabierze zespół PLAYBOYS, oraz DJ Mario, który na zakończenie poprowadzi dyskotekę pod gwiazdami.

W niedzielę uroczystości dożynkowe, które tradycyjnie rozpoczną się uroczystym nabożeństwem. Około godziny 14.40 zebrani dotrą na wyspę, gdzie przeprowadzony zostanie ceremoniał dożynkowy. Będzie biesiada z muzyką góralską, Stand up Anny Pituły i gwiazda wieczoru grupa Brathanki.

Na odwiedzających czekać będą również stoiska z regionalną kuchnią, przygotowaną przez sołectwa, rękodzieło i punkty handlowe. Sporo atrakcji przygotowano również z myślą o najmłodszych.

TKB - Dożynki i Dni Gminy - 21.08.2018

Tagi

Dodaj komentarz

Wybrane ogłoszenia