Dofinansowanie na wymianę pieców

czw., 10/01/2019 - 14:52 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Bełchatowianie, którzy zdecydują się na wymianę starego pieca, tak zwanego kopciuch na nowoczesny i przyjazny środowisku system grzewczy mogą liczyć na zwrot kosztów w wysokości do 5 tysięcy złotych.

Z programu dofinansowania do wymiany źródła ciepła w Bełchatowie, może skorzystać kilkadziesiąt osób. Program skierowany jest do osób, które chcą wymienić źródła ciepła ogrzewane paliwami stałymi na piece gazowe, ciepło systemowe dostarczane przez PEC czy chcą zamontować instalację odnawialnych źródeł energii. Oferta dotyczy zarówno osób fizycznych, wspólnot mieszkaniowych, a także przedsiębiorców.

Osoby zainteresowane mogą już składać wnioski w Wydziale Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu.

Rada Miasta zaakceptowała tą formę walki ze smogiem w mieście. Na podstawie uchwały radnych w tegorocznym budżecie na ten cel zabezpieczono 200 tysięcy złotych.

TKB - Dofinansowanie na wymianę pieców - 10.01.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Bonzo (niezweryfikowany) w

podejrzewam że jeszcze trzeba będzie od tego zapłacić podatek. Generalnie wszystkie budynki na terenie miasta powinny być ogrzewane ciepłem systemowym które niestety nie jest wszędzie dostępne, posiada dziwne pozycję na fakturze VAT- jakieś opłaty stałe itp . Ogrzewam zużywam GJ to płace wszystkie koszty wliczone w tą jednostkę. A nie jakieś dodatki dla prezesów, kierowników i ich rodzin.

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane