Dostali zgodę rady

czw., 27/12/2018 - 12:48 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

WOD. –KAN. sp. z o. o. rozstrzygnęła przetarg na budowę Zamkniętych Komór Fermentacyjnych. To drugi rozstrzygnięty przetarg na to zadanie. Za pierwszym razem nie doszło do podpisania z wykonawcą umowy. O tym zadaniu i zgodzie na jej przeprowadzenie, mimo dużo wyższych kosztów dyskutowano i decydowano na ostatniej sesji Rady Miasta.

Do tego punktu radni powrócili. Nie dyskutowano nad nim bowiem na wcześniejszej sesji z powodu nieobecności pani prezydent. Przetarg został przez spółkę rozstrzygnięty, choć koszty były wyższe od zakładanych o 4 miliony złotych.

Pojawiły się pytania o to, dlaczego ta inwestycja, choć bezsprzecznie potrzebna jest o tyle milionów złotych droższa.

Radni projekt uchwały przyjęcia wykazu zagadnień i wyrażenia zgody na ich realizację oraz planowanego dofinansowania z Funduszu Spójności zaakceptowali większością głosów.

TKB - Dostali zgodę rady - 27.12.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez belchatowianin (niezweryfikowany) w

tego prezesa powinno się już odwołać albo róznice powinien pokryć ze swoich 

Wysłane przez zibi (niezweryfikowany) w

Widać mieszkańcy lubią syf, smród i nieudacznictwo. Nawet jak było jasne, że sztandarowa obietnica Pani Prezydent nie zostanie zrealizowana, a w tle są postępowania prokuratorskie, to i tak ją ponownie wybrano. Na złość mamie odmrożę sobie uszy! Brawo Bełchatów!!!

Wysłane przez Belchatowianin (niezweryfikowany) w

A za kogo zostało  to spie  przone  za której władzy co mieliśmy matysa wybrać?? ?no wybacz belchatowianie właśnie nie lubią smrodu i dlatego wybrali osobę która coś już w tym kierunku zrobiła bo już nie ma takiego smrodu jak za poprzedników 

Wysłane przez belchatowianin (niezweryfikowany) w

bełchatowianie wlaśnie nie lubią syfu  ,za kogo powstał ten syf?? za plusiaków to za nich przez cale lato nie można bylo okna otworzyć po wyborze pani prezydent 4lata temu ten problem w dużym stopniu zmalał nie mówię że wogóle nie śmierdzi ale to już nie to samo  dlatego plus ze swoją ekipą myślę że już nigdy w bełchatowie

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Masz rację ,dokumentny przekręt a winnych brak tylko fetor wskazuje bezład. A długoletni skoczek ,wciąż na fali bez względu na  zajmowane  stanowisko.Kto za to zapłaci , oczywiście szeregowy obywatel.

Wysłane przez rrrr (niezweryfikowany) w

smród z oczyszczalni w małym stopniu pochodzi z otwartych zbiorników fermentacyjnych, działają one od początku działania oczyszczalni i dawniej tak nie śmierdziało, smród jest od kiedy uruchomiono suszarnie osadów

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane