Dyrekcja pokonała Związkowców

śr., 08/08/2018 - 15:00 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Stachurski i Blue Cafe to gwiazdy, które w tym roku bawiły mieszkańców Bełchatowa w ramach festynu z okazji Dnia Energetyka. Ale oprócz nich na scenie nie zabrakło też przedstawień i animacji dla dzieci. Plac Narutowicza w minioną sobotę tętnił życiem. W ramach obchodów Dnia Energetyka, jak co roku, zorganizowano także wydarzenia towarzyszące.

Na boisku ze sztuczną nawierzchnią za halą widowiskowo sportową rozegrano mecz piłki nożnej – naprzeciwko siebie stanęły drużyny – Dyrekcji i Związków Zawodowych. Walka była zacięta, lał się pot i to nie tylko z uwagi na trudne zagrania ale także na wyjątkową aurę – upał dawał się we znaki wszystkim uczestnikom.

Ostatecznie z tropikalną aurą lepiej poradzili sobie reprezentanci Dyrekcji, którzy po zaciętej walce zeszli z boiska ze zwycięskim pucharem, pokonując przeciwników 5:3 i powtarzając ubiegłoroczny sukces. Nagrodę Dyrektora Oddziału dla króla strzelców zgarnął Piotr Płaza natomiast najstarszym zawodnikiem był Stanisław Szynkowski, który został uhonorowany okazałą statuetką przez Dyrektora.

TKB - Dyrekcja pokonała Związkowców - 08.08.2018

Tagi

Dodaj komentarz