Dzień otwarty w Herbercie

wt., 07/06/2016 - 11:41 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2016 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Bełchatowski „Herbert” otworzył swoje drzwi dla gimnazjalistów. W ramach Dnia Otwartego młodzież ze szkół gimnazjalnych mogła zapoznać się z bogatą ofertą edukacyjną VI Liceum Ogólnokształcącego i wziąć udział w atrakcyjnych zajęciach z poszczególnych przedmiotów.

Więcej w materiale video.

W Herbercie wyjątkowe zajęcia zorganizowano także dla młodszych roczników. Na dni otwarte zaproszono tegorocznych absolwentów szkół podstawowych – bo warto zaznaczyć, że w tym samym budynku przy ulicy Fabrycznej działa zarówno liceum jak i gimnazjum.

Dla szóstoklasistów, którzy zagościli na dniu otwartym przygotowano wiele atrakcji. Specjalnie na ten dzień młodzież mogła wziąć udział w wyjątkowej grze, w której każda rozwiązana łamigłówka otwierała kolejne drzwi sal lekcyjnych. Poza tym nie zabrakło lekcji pokazowych: historycznej układanki, ciekawostek geograficznych, młodzież poznawała także tajniki języka hiszpańskiego oraz wysłuchała bajeczki o Herbercie.

Kulminacyjnym momentem spotkania była parodia rekrutacji - wzbogacona o parafrazy znanych piosenek młodzieżowych, które przedstawiały unikatowy charakter Herberta.

TKB - Dzień otwarty w Herbercie - 07.06.2016

TKB - Gimnazjum otworzyło drzwi - 07.06.2016

Tagi

Dodaj komentarz

Wybrane ogłoszenia