Gdzie dzwonić gdy sypnie śniegiem

wt., 08/01/2019 - 14:06 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Z uwagi na częste pytania naszych telewidzów gdzie zgłaszać nieodśnieżone i śliskie drogi podajemy numery telefonów. Mieszkańcy Bełchatowa mogą zgłaszać problemy dotyczące nieodśnieżonej ulicy czy chodnika pod numerem telefonu 509 361 264 – tu dyżuruje osoba koordynująca akcję "Zima" - dzwonić można przez 24 godziny, 7 dni w tygodniu.

Natomiast mieszkańcy powiatu wszelkie niedogodności zimowe powinni zgłaszać dzwoniąc pod numer 44 631 80 55, 601 220 045.

Przypominamy również o obowiązku właścicieli posesji i zarządcach nieruchomości położonych w sąsiedztwie dróg i chodników. Śnieg czy lód trzeba usuwać zarówno przed budynkami użyteczności publicznej jak i prywatnymi posesjami.

TKB - Gdzie dzwonić gdy sypnie śniegiem - 08.01.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Kobieta (niezweryfikowany) w

Idąc dzis na nasz Belchatowski rynek od osiedla Okrzei, widzialam jak kobieta odśnieża ulice do mostu!

Mam pytanie czy Urzad Miasta, Sanikom czy inna instyrucja nie moze tej kobiecie pomoc. Ona nie ma pługa tylko łopatę, a tak na marginesie ciekawe który Pan chciabyc zmarzniete koleiny lopata odrzucać?

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Kobieto-czy nie zauważyłaś jeszcze,że nasi odpowiedzialni  (nawet za złe decyzje) mają wszystko w głębokim poważaniu -wystarczy że się kasa  uposażenia zgadza.Jak na razie  po wyborach zmian nie widać.Taki pan i władca  wybrany,obdarzony poparciem,pewny siebie i dumny,najpierw musi się wtopić w klimat.Musimy wszyscy czuwać co by nie utonął na cała 5 letnią kadencję w starym klimacie.

Wysłane przez Zmarzlak (niezweryfikowany) w

Czechowskiej to nie obchodzi bo mieszka w Piotrkowie ,Owczarek w Radomsku a Politański niewiele ogarnia. 

Wysłane przez józef (niezweryfikowany) w

taki mamy klimat,a moze by w niedziele popracować w czynie społecznym każdy łopate w łape i snieg odwalić,

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane