GKS w pełnej odsłonie

pon., 30/07/2018 - 14:26 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Piknikowa atmosfera, dużo dobrej zabawy i sportowe akcenty – za nami VIII Piknik Rodzinny z PGE GKS Bełchatów z Prezentacją Drużyn.

W piątkowe popołudnie plac Narutowicza opanowali fani "Brunatnej" drużyny – wszystko za sprawą cyklicznego wydarzenia organizowanego w naszym mieście - VIII Pikniku Rodzinnego z PGE GKS Bełchatów. I jak przystało na te imprezę nie zabrakło sportowych akcentów: było wspólne malowanie flagi – sektorów przygotowanej przez kibiców, na placu można było zaopatrzyć się w klubowe gadżety, najmłodsi mogli wyszaleć się na wielkim dmuchanym zamku albo rozegrać krótki mecz na mini boisku do piłki nożnej.

Punktem kulminacyjnym pikniku była tradycyjna prezentacja niemal wszystkich drużyn sekcji piłkarskich od rocznika 2011 począwszy a na juniorach starszych 2000-2001 skończywszy. Zabrakło tylko rocznika 2003, który przebywa na obozie przygotowawczym w Pińczowie. Po piłkarzach na scenie pojawili się zapaśnicy w stylu klasycznym trenowani przez Janusza Włastowskiego i Andrzeja Olczyka.

Po prezentacji grup piłkarskich i zapaśniczych przyszedł czas na zaprezentowanie I drużyny PGE GKS Bełchatów, co warte podkreślenia wśród 23 zawodników zobaczyliśmy aż dwunastu wychowanków "Brunatnych".

Organizatorem wydarzenia byli - GKS "Bełchatów" S.A., Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze” i ośrodek Kibice Razem GKS Bełchatów.

TKB - GKS w pełnej odsłonie - 30.07.2018

TKB - GKS w pełnej odsłonie - 01.07.2018

Tagi

Dodaj komentarz