Grzegorz Gryczka będzie ubiegać się o prezydenturę

czw., 30/08/2018 - 09:19 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Grzegorz Gryczka po raz trzeci będzie ubiegać się o urząd Prezydenta Bełchatowa. Wczoraj Stowarzyszenie Ziemia Bełchatowska oficjalnie przedstawiło swojego kandydata w tych wyborach.

W październikowych wyborach stowarzyszenie z własnego komitetu wystawi listy zarówno do miasta jak i powiatu. Jak przyznaje Grzegorz Gryczka- prezes stowarzyszenia i kandydat na prezydenta miasta z tego ugrupowania, liczą na zdobycie od 5 do 7 mandatów zarówno w mieście jak i w powiecie.

Ziemia Bełchatowska obecnie współrządzi zarówno w mieście i powiecie.

TKB - Wystartuje po raz trzeci - 30.08.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez ia (niezweryfikowany) w

na siłowni byli i ćwiczyli,a gdzie lidka

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

ja chyba czegoś nie rozumiem, teraz chca ludzi stąd zatrudniać? chyba myślą o stołkach dla swoich. Przez 4 lata rozdawali karty bo byli u władzy, i nagle im przeszkadzają ludzie z zewnątrz, chcą Bełchatów dla Bełchatowa? a gdzie byli do tej pory. Jak stanowiska dostawali ludzie z ziemi to i dylemat moralny był mniejszy?

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

Od ponad 2 lat w radzie miejskiej kto tządził? Kto miał większość? Ludzie Matyśkiewicza i Naturalnej - politykowali jak Radomsko i Warszawa chciała. Oni podejmowali budżet jak chcialo, oni nie dali jej absolutorium. To pytam Kto rządził??!! 

Wysłane przez Ert (niezweryfikowany) w

Który komitet popiera tego pana?

 

Do tej pory współpracował z kazdym, kto oferował stanowiska dla niego i jego kolegów.

 

PO, PiS czy może jakaś inna partia?

 

Panie Gryczka, wyborcy pamiętają 

Wysłane przez Adam (niezweryfikowany) w

Dziś wybrałem się na zakupy do jednej z galerii handlowych w Bełchatowie - tej działającej. Na parkingu bardzo śmierdziało. Ludzie mówili że to z oczyszczalni. Mi trudno było to stwierdzić, ale tak sobie pomyślałem: czy od kilku lat prezesem spółki zajmującej się oczyszczalnią jest działacz z Ziemii Bełchatowskiej?

Wysłane przez gggg (niezweryfikowany) w

Mówi Pan, że ma Pan doświadczenie w startowaniu w wyborach na prezydenta. Czy kiedyś Pan wygrał? Ile razy Pan przegrał? Czy lepszym określeniem nie byłoby "doświadczenie w przegrywaniu"? Komu przekaże Pan głosy w drugiej turze?

Wysłane przez Jan (niezweryfikowany) w

Najlepszy kandydat w tych wyborach. Facet pokazał że jest z ludźmi i dla ludzi. Inni wściekli że startuje bo cóż na tà chwilę jest najwyrazistrzy. 

Wysłane przez Obserwator (niezweryfikowany) w

Starosta- nauczyciel, który zarządza oświatą w powiecie. Nic dla pracowników oświaty nie zrobił.  Dla siebie tak.  Na początku swojej kadencji był zatrudniony w LO na godziny jako nauczyciel wf.

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

19/09/2018 - 12:48
Przed nami II runda
19/09/2018 - 12:46
3:1 z Bułgarią
19/09/2018 - 12:44
Aleja bez granic
19/09/2018 - 12:42
EDWARD na ulicach Bełchatowa
19/09/2018 - 12:13
Nabór do Strzelca
Komentarze: 3

Wybrane ogłoszenia