Grzegorz Gryczka nie jest już prezesem ZB

czw., 06/12/2018 - 12:53 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Jak informuje na oficjalnym swoim profilu Stowarzyszenie Ziemia Bełchatowska wczoraj Grzegorz Gryczka zrezygnował z funkcji prezesa stowarzyszenia. „Dziękuję bardzo za wartościową współpracę członkom Zarządu, ale moim zdaniem formuła prowadzenia stowarzyszenia przeze mnie się wyczerpała. Oddaję się do dyspozycji Stowarzyszenia , bo ono jest dla mnie bardzo ważne. Będę wspierał działania Ziemi i aktywnie działał zgodnie z wytycznymi nowego Prezesa i Zarządu - powiedział Grzegorz Gryczka.”

Rezygnacja z funkcji to pokłosie ostatnich wyborów. Choć stowarzyszenie wprowadziło do rad miasta i powiatu większą liczbę radnych, to Ziemia Bełchatowska nie wejdzie w skład sił rządzących.

Dodajmy, że po poprzednich wyborach Ziemia Bełchatowska odgrywała ważną rolę zarówno w mieście jak iw powiecie. Mieli swoich prezesów spółek, wicestarostę, członków rad nadzorczych i dyrektorów jednostek.

W nowym rozdaniu może dla tych osób zabraknąć miejsca.

Do czasu wyboru nowego prezesa obowiązki przejął Mirosław Mielus.

TKB - Grzegorz Gryczka nie jest już prezesem ZB - 06.12.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez jaro (niezweryfikowany) w

Czyżbyśmy wracali do starych dobrych zasad? Nie dałem rady, więc się usuwam?

 

Wysłane przez obserwator (niezweryfikowany) w

Ciekawe o co poszło. Jakieś kwasy czuję w powietrzu. A, że Czechowska tak się antyziemniaczana zrobiła, to tym bardziej coś jest na rzeczy.

Ale jaka ona jest, to trudno powiedzieć, bo ciągle jej nie ma. Wyczacha też ciągle nie było, ale jego pogonili. Jak widać kobiecie wolno więcej.

Wysłane przez xx (niezweryfikowany) w

Sie chłopok narobił, naemocjonował, a po łbie nawet od swoich dostaje. A spin doktor Kopek?

Wysłane przez bełchatowianin (niezweryfikowany) w

niech się szanowny Pan Gryczka pochwali gdzie się obecnie przeniósł? :) ale to było do przewidzenia tylko dlaczego dopiero po wyborach?

Wysłane przez Beka (niezweryfikowany) w

Czemu się ludzie czepiacie czlowieka-przynajmniej wykonywał swoją pracę dobrze-przejrzyjcie sobie zdjęcia-był tam ,gdzie powinien a niektórzy jeszcze banerów wyborczych nie zdjęli bo mają wszystko gdzieś!

Wysłane przez wyborca (niezweryfikowany) w

A co z tym zapisaniem się do SOLIDARNEJ POLSKI?

Wysłane przez Gieniek (niezweryfikowany) w

czy nie nastąpiła "nagła choroba" i  L4 na 6 miesięcy ( po tym okresie jest kontrola ZUS)?  To bardzo popularna forma rozstawania się z intrafnymi stanowiskami przez lokalnych polityków.

Wysłane przez Bartosz (niezweryfikowany) w

panie gryczka czemu Pan nie powiedziałeś przed wyborami ,ze masz Pan zapędy pisiorowskie?? osobiście pluje sobie w twarz ze oddałem głos na kogos kto sympatyzuje z Ziobro. Człowieku piknij się w głowę!

Wysłane przez Zawiedziony (niezweryfikowany) w

Lepiej dla nas wyborców i mieszkańców byłoby ogłoszenie przetargu na zarządzanie powiatem przez prywatną firmę. Warunkiem przystąpienia do przetargu byłoby przedstawienie doświadczonej i wykształconej kadry, wpłata wadium w wysokości 100 mln pln (przepada w przypadku strat, szkód itd), wykonanie powierzonych zadań tj. kontrola i zarządzanie spółkami które mają przynosić wysokie zyski przy jednoczesnych inwestycjach, sprawna obsługa mieszkańców (przekroczenie założonej ilości uzasadnionych skarg przez petentów urzędu skutkuje uszczupleniem wpłaconego wadium), pilnowanie założonego dopuszczalnego deficytu, stały wzrost inwestycji inwestorów na terenie powiat itd. To gwarantuje niższe koszty i skuteczne zarządzanie bez populizmu i wsadzania  "kolesiów" na stołki prezesów itp.

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane