"Herbert" stawia na innowacyjność

czw., 25/05/2017 - 14:41 -- Danuta Rękawica
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Bełchatowski Zespół Szkół i Placówek Oświatowych im. Zbigniewa Herberta w nauczaniu bazuje na nowoczesnych rozwiązaniach multimedialnych. Szkoła już teraz posiada szeroką bazę technologicznych nowinek, a planuje kolejne inwestycje, mające na celu lepsze kształcenie młodych ludzi.

Popularny „Herbert” od wielu lat jest wiodącą na polu innowacyjności placówką szkolną w Bełchatowie. Elektroniczny dziennik, zajęcia na mikroskopach cyfrowych, tablice multimedialne – to codzienność uczniów z tego zespołu szkół.

Stworzenie takiego zaplecza multimedialnego wymaga od placówki odpowiedniego wykorzystania dostępnych środków finansowych, a także znajdowania ich dodatkowych źródeł.
Przy wyborze szkoły uczniowie przywiązują dużą wagę do nowoczesności placówki, co można zaobserwować w zespole szkól im. Zbigniewa Herberta. Na co dzień korzystanie z multimediów bardzo ułatwia naukę i przyspiesza przyswajanie wiedzy.

W niedługim czasie do dostępnych już urządzeń multimedialnych dołączyć ma także stacja meteorologiczna, która wspomóc ma naukę geografii.

TKB - Multimedialna szkoła - 25.05.2017

Tagi

Komentarze

Dodaj komentarz

Wybrane ogłoszenia