Herbert zaprasza na dzień otwarty

śr., 25/05/2016 - 13:51 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2016 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Już niebawem ruszy nabór do szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych – uczniowie szybko muszą podjąć decyzję gdzie chcieliby dalej się kształcić. Jeśli zatem właśnie Państwo stoicie przed takim wyborem i nie wiecie na co się zdecydować to być może tzw: dzień otwarty placówki ułatwi Wam to zadanie. Na taki właśnie dzień zaprasza Zespół Szkół i Placówek Oświatowych BSTO im. Zbigniewa Herberta.

Na Dzień otwarty zaprasza zarówno VI Liceum Ogólnokształcące jak i Publiczne Gimnazjum nr 7 – obie placówki znajdują się w jednym budynku przy ulicy Fabrycznej 6.

Dla przyszłych gimnazjalistów dzień otwarty zaplanowano 1 czerwca, natomiast dwa dni później 3 czerwca placówka zaprasza wszystkich tych którzy chcieliby dalej kształcić się w VI Liceum Ogólnokształcącym. W ramach dnia otwartego przygotowano 15 minutowe lekcje otwarte z geografii, historii, języka angielskiego czy hiszpańskiego, przy okazji będzie można zapoznać się z nauczycielami i porozmawiać z dyrekcją szkoły. Nie zabraknie także części artystycznej w tym roku uczniowie placówki przygotowali specjalnie na ten dzień przedstawienie pod wymownym tytułem "Dziady Anno Domini 2016 czyli koszmarny sen znękanego ucznia", oraz "Rekrutację do Herberta na wesoło".

TKB - Herbert zaprasza na dzień otwarty - 25.05.2016

Tagi

Dodaj komentarz

Wybrane ogłoszenia