Jak działa bełchatowska onkologia?

pon., 10/12/2018 - 15:07 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Najpierw ogłoszono spektakularny sukces, umowę podpisaną ze szpitalem onkologicznym w Łodzi, co dawało możliwości szybkiej diagnostyki i kompleksowej opieki bełchatowskim pacjentom. Później jednak okazało się, że z powodów kadrowych przyszpitalna poradnia nie działa tak jak spodziewali się tego pacjenci.

Problem z przyszpitalną poradnią onkologiczną był i to dość poważny. Nie było konsultacji i brakowało lekarzy, którzy mogliby przyjmować pacjentów.

Mimo dobrych chęci i zawartych umów ze specjalistycznymi placówkami poradnia nie była w stanie funkcjonować we właściwy sposób. Teraz to się powoli zmienia.

W chorobach nowotworowych czas odgrywa znaczącą rolę. Bliskość poradni i dostępność do specjalistów to szybka wstępna diagnoza. Podpisanie umów z ośrodkami specjalistycznymi to łatwiejszy dostęp do nowoczesnych metod leczenia.

Obecnie poradnia pracuje trzy razy w tygodniu wtorek, środa 9.00 -14 i czwartek 2.00 -16.00. Trzy razy w tygodniu czynna jest również chirurgia onkologiczna.

TKB - Jak działa bełchatowska onkologia? - 10.12.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez reise up (niezweryfikowany) w

od 2 siedza w czwartek ? łaaał! mamy szpital wojewodzki ale ludzie na chemię musza jezdzic po warszawach lodziach czy Tomaszowach... to jest po prostu porazka !!!!

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Proszę napisać jakich efektów mogę się spodziewać po wizycie w takiej poradni czy szybka diagnostyka jest możliwa i czy w dalszym ciągu ważne są umowy ze specjalistycznymi placówkami. 

Wysłane przez Obserwator (niezweryfikowany) w

Jak chcę się żyć to szpital w Bełchatowie należy omijać szerokim łukiem. Tak nawet prosty przypadek doprowadza do śmierci.

Wysłane przez Obserwator (niezweryfikowany) w

Droga Beato, a może spytaj, o której godzinie przyjmie Cię lekarz, czy się nie spóźni, czy na pewno zaimplementuje Ci najnowsze leczenie, a może ledwo zdał aplikację?, a może Ty nie wiesz gdzie żyjesz (bo przecież nie sądzę, że zamierzasz ten system naprawić - bo bez wątpienia nie masz do tego kompetencji, ani możliwości, choć wiele Ci się wydaje - udowadniasz, to każdym kolejnym wpisem z narcystycznym przekonaniem o swojej wielkości. Wyrazy współczucia. Obserwator.

Wysłane przez Czołowy 20 (niezweryfikowany) w

Wogule nie działa.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Proste pytania ,które powinien znać każdy potrzebujący a nawet porady ,nie wspomnę już o głębszych problemach , tak bardzo Cię Obserwatorze rozkojarzyły.To jasne, że nie o system chodzi i zapewniam Cię że chorego też nie obchodzi jak zorganizuje sobie prace pielęgniarka czy lekarz , ale nie można tworzyć fikcji . A w dodatku wszyscy  chorzy czy tylko pytający widzą fikcję a Ci od których wymaga się dobrej organizacji bo za to biorą niezłe uposażenia , polecają współczucie chorym nieraz biednym emerytom ,który odchodzi z kwitkiem a przecież cale życie płacił składki zdrowotne. 

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane