Jutro z Treflem Gdańsk

czw., 04/01/2018 - 13:59 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Przed nami 16.kolejka Plusligi siatkarskiej mężczyzn. PGE SKRA Bełchatów w tej rundzie grać będzie na wyjeździe. Mecz zapowiada się ciekawie. Trefl Gdańsk, to obecnie 4 drużyna w tabeli, która do PGE SKRY traci niewiele, dokładnie tyle samo, co żółto-czarni do lidera rozgrywek.

Spotkanie w gdańskiej Ergo Arenie rozpocznie 16. kolejkę Plusligi. Starcie Trefl Gdańsk – PGE SKRA Bełchatów zaplanowano na godzinę 18.00.

Bełchatowianie, którzy przegrali ostatni mecz z liderem rozgrywek Zaksą Kędzierzyn Koźle, jadą po 3-punktowe zwycięstwo. Przeciwnik nie jest łatwy. Trefl Gdańsk to obecnie czwarta siła Plusligi. Z dorobkiem 29 punktów tracą zaledwie 7 do drużyny z Bełchatowa.

Dodajmy, że PGE SKRA to wicelider rozgrywek. Żółto-czarni nad kolejnym zespołem w tabeli Asseco Resovią Rzeszów, mają zaledwie 5 punktów przewagi. Każdy kolejny mecz i zdobyty punkt jest bardzo ważny. To dopiero półmetek rundy zasadniczej i wszystko może się jeszcze w tabeli pozmieniać.

ZAKSA Kędzierzyn Koźle, która jest od początku sezonu w doskonałej dyspozycji, to póki co niekwestionowany lider. Bełchatowianie po ostatnim meczu tracą do ZAKSY już 7 punktów.

TKB - Jadą po 3 punkty - 04.01.2018

Tagi

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia