Kandydaci do Rady Powiatu

wt., 18/09/2018 - 11:30 -- Szymon Wróblewski
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Prezentujemy nazwiska kandydatów do Rady Powiatu w podziale na okręgi i Komitety Wyborcze. Numery list zostaną przydzielone przez PKW 1 października. Prezentowane dane pochodzą od Państwowej Komisji Wyborczej z dnia 18.09.2018 roku.

Podział na okręgi wyborcze dostępne są po tym linkiem

Okręg nr 1

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WYCZACHOWSKI Waldemar 44 Bełchatów
2 KUC Wiesława 58 Bełchatów
3 KIERUZEL Henryk 56 Bełchatów
4 DOBKOWSKA-SIDEK Dominika Aleksandra 39 Bełchatów
5 CIEŚLAK Jarosław Krzysztof 41 Bełchatów
6 KUŚMIEREK Emilia Lidia 50 Bełchatów
7 ZROŚLAK Dariusz 46 Bełchatów
8 SZUMIGAJ-GROCHOCKA Zofia 63 Bełchatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KULA Włodzimierz Stanisław 52 Bełchatów
2 RUPIETA Małgorzata Halina 58 Bełchatów
3 NOWAK Jacek 68 Kurnos Pierwszy
4 RASZEWSKA Agata 41 Bełchatów
5 BĄKOWICZ Kazimierz 61 Adamów
6 STELMASZCZYK Anna Elżbieta 31 Bełchatów
7 WERESZKA Jolanta Ewa 44 Bełchatów
8 JEZNACH Andrzej 63 Bełchatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PAWLIKOWSKA Jolanta 51 Bełchatów
2 KOSĘDKA Michał Stanisław 41 Bełchatów
3 ZBONIKOWSKA-GOŹDZIEWICZ Elżbieta 63 Bełchatów
4 LANGE Genowefa 45 Bełchatów
5 BOROWSKI Krzysztof Michał 38 Kielchinów
6 MISZTELA Dominik 37 Dobrzelów
7 WALCZAK Damian Jerzy 34 Mazury
8 SZYMAŃSKA Lidia Anna 59 Bełchatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CHRZANOWSKI Marek 60 Bełchatów
2 OLSZEWSKI Edward Michał 62 Poręby
3 WATA Dariusz Norbert 38 Bełchatów
4 WOJCIECHOWSKA Agata Katarzyna 54 Bełchatów
5 KALINOWSKA Lilla Monika 47 Bełchatów
6 NOWAKOWSKA-LUDWICZAK Anna Bogusława 52 Bełchatów
7 NIEWIECZERZAŁ Jacek Krzysztof 62 Bełchatów
8 MORAWIEC Artur Jacek 38 Bełchatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MOKRZYŃSKI Stefan Zdzisław 65 Bełchatów
2 MISZCZAK Lesław Andrzej 63 Bełchatów
3 KURZAWSKA Edyta Agata 47 Bełchatów
4 PRZYBYLSKI Mariusz Antoni 60 Bełchatów
5 ZARZYCKA Kinga Gabriela 40 Bełchatów
6 AUGUSTYNIAK Andrzej Bogdan 57 Bełchatów
7 GAJDA Jadwiga 50 Bełchatów
8 SREBRZYŃSKI Janusz Marian 71 Bełchatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY KRAJOWE STOWARZYSZENIE POLSKI BLOK LUDOWY

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 KIBITLEWSKI Marian Wojciech 68 Bełchatów
2 PIETRUSZKA Małgorzata Maria 36 Łękińsko
3 KUDŁA Edward Wincenty 72 Bełchatów
4 GOSZTYŁA Agnieszka Izabela 37 Bełchatów
5 GASZEWSKI Sławomir Tomasz 36 Bełchatów
6 LORENC Monika Justyna 38 Bełchatów

Okręg nr 2

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PĘDZIWIATR Dorota 42 Zawady
2 RYBAK Krzysztof Julian 56 Bełchatów
3 GAWRON Jadwiga Halina 58 Bełchatów
4 PIEKARSKA Barbara Jadwiga 45 Bełchatów
5 GRUSZCZYŃSKI Dariusz Józef 50 Bełchatów
6 KŁOS Krzysztof Sebastian 34 Bełchatów
7 BRYL Jarosław 35 Myszaki
8 HERUDZIŃSKI Radosław Antoni 56 Bełchatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZATORSKI Jacek Andrzej 55 Bełchatów
2 SOWA Anna Eleonora 62 Księży Młyn
3 SIEDLECKA Marta Maria 29 Bełchatów
4 URBANIAK Zbigniew Jerzy 63 Bełchatów
5 ADLER-KLECHA Iwona Beata 47 Bełchatów
6 ZAKRZEWSKA Grażyna 69 Dobrzelów
7 WIECZORKIEWICZ Jan Władysław 69 Bełchatów
8 PIRUCKI Marian Szczepan 68 Bełchatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JEWGIEJUK Krzysztof 51 Bełchatów
2 ORYMUS Karol 32 Bełchatów
3 GRYCZKA Monika 41 Bełchatów
4 KOCIŃSKI Dariusz Paweł 45 Bełchatów
5 BOGACKA Maria Lucyna 65 Bełchatów
6 GRABSKA Danuta 65 Dobiecin
7 DOBRZAŃSKA Kamila Anna 38 Bełchatów
8 FRĄCZKOWSKI Aleksander Kazimierz 80 Bełchatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JASIŃSKI Marek 42 Bełchatów
2 SZCZĘSNA Anna Zofia 55 Kluki
3 SZTAJNERT Leszek Władysław 65 Bełchatów
4 KUBIK Małgorzata Agnieszka 45 Bełchatów
5 WIĘCŁAWSKI Piotr Grzegorz 46 Bełchatów
6 GUTKNECHT Mirosław 58 Bełchatów
7 HERUDZIŃSKA Anna Marianna 59 Bełchatów
8 RYDZ Wiktor 41 Bełchatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BRÓZDA Jarosław Konrad 44 Bełchatów
2 PAPROCKA Alicja Teresa 62 Wrzosy
3 MARTELA Kazimierz 64 Szczerców
4 PŁOMIŃSKA Anna Elżbieta 56 Bełchatów
5 CZERNISZ Robert Krzysztof 37 Bełchatów
6 BARTŁOMIEJCZYK-NATURALNA Iga Milena 31 Bełchatów
7 CHUPTYŚ Lidia Teresa 58 Bełchatów
8 GOSŁAWSKA Ewa Elżbieta 59 Strzyżewice

Okręg nr 3

Listy kandydatów


Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MALINOWSKI Sławomir 56 Bocianicha
2 KARBOWNICZAK Maciej Tadeusz 36 Zelów
3 KAŁKOWSKA Monika 25 Zelów
4 SZAFRAŃSKA Małgorzata 25 Kolonia Ostoja
5 MACIASZCZYK Leszek 49 Mauryców

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SIEDZIAKO Leonard 63 Zelów
2 BŁOCH Bogdan Jacek 45 Zelów
3 MALINOWSKA Anna Zofia 32 Zelów
4 NOWAK Grażyna Barbara 63 Zelów
5 LEŚNIEWSKI Arkadiusz 38 Zelów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ZBOROWSKI Grzegorz Józef 67 Zagłówki
2 MACIEJEWSKI Piotr Grzegorz 32 Zelów
3 NOWICKA Anna 42 Zelów
4 KOBIERA Elżbieta 49 Chajczyny
5 DOBRZAŃSKI Tadeusz Marian 69 Zelów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 CHRZANOWSKI Leszek 56 Pożdżenice
2 GRAL Monika Anna 36 Podlesie
3 MARYNOWSKI Paweł 43 ZELÓW
4 SUKIENNIK Agnieszka 43 Zelów
5 SIEKIERSKI Tomasz 41 Mauryców

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 MUŚKIEWICZ Aurelia 56 Zelów
2 WYPYCH Małgorzata Dorota 59 Zelów
3 KALISKI Grzegorz Andrzej 58 Zelów
4 POSPISZYŁ Marianna 61 Zelów
5 LODCZYK Piotr Jacek 43 Zelów

Okręg nr 4

Listy kandydatów


Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 PIECZARA Danuta Ewa 54 Domiechowice
2 LIMANÓWKA Józef Stanisław 69 Zwierzchów
3 ORŁOWSKI Maciej Władysław 65 Janów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 JANASZEWSKI Jarosław 47 Postękalice
2 CHRZĘST Szczepan Józef 56 Bełchatów
3 WALCZYK Janina 68 Bukowie Górne
4 SADURSKA Halina 56 Wola Mikorska
5 RUDNICKI Miłosz Leszek 41 Augustynów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BAKALARCZYK Jacek 50 Dobiecin
2 MARCZAK Piotr Jan 20 Ludwików
3 PIETRAS Łukasz 36 Wadlew
4 FILIPEK Małgorzata Monika 40 Rasy
5 KUROWSKA Monika Anna 37 Zawadów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 LEGIĘDŹ Sylwester Krzysztof 57 Drużbice Kolonia
2 KWIECIŃSKA-PINTOS Beata Anna 40 Adamów
3 SZYMAŃSKI Sławomir 51 Dobrzelów
4 GAJDA Anna 36 Bełchatów
5 KISIEL Tomasz Jakub 30 Oleśnik

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 WILCZYŃSKI Tadeusz Antoni 63 Hucisko
2 BRÓZDA Ryszard Józef 68 Emilin
3 WŁODARCZYK Sylwia Agnieszka 29 Rożniatowice
4 CHRZANOWSKI Czesław 76 Anastazów
5 KOWALCZYK Małgorzata Bożena 54 Stoki

Okręg nr 5

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WSPÓLNIE DLA POWIATU

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GUC Joanna Barbara 43 Żłobnica
2 STRZELCZYK Włodzimierz Jan 66 Szczerców
3 BER Ewa Bożena 46 Nowy Janów
4 BARYŁA Jacek Stefan 54 Kleszczów
5 OWSIK Halina Lena 64 Kluki
6 ŚWIDERSKI Lech Kazimierz 57 Szczerców
7 PŁUCIENNIK Henryk 58 Wola Wiązowa

Lista nr - KOMITET WYBORCZY STOWARZYSZENIA ZIEMIA BEŁCHATOWSKA

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 GAJDA Krzysztof Zdzisław 59 Prądzew
2 PEROŃSKI Michał Kamil 31 Łuszczanowice
3 KIERUZEL Jolanta Jadwiga 60 Rusiec
4 MIEGOŃ Katarzyna Barbara 32 Szczerców
5 KAMECKA Magdalena 27 Grudna
6 PIETRZYK Andrzej 52 Chabielice Kolonia
7 ŻAROWSKA Anna Jolanta 47 Kluki

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 BARYŁA Adam Wojciech 62 Szczerców
2 KONIECZNY Jerzy Kazimierz 74 Kluki
3 SZCZECIŃSKA Aneta Renata 35 Dobiecin
4 CIĄGŁO Ryszard Zbigniew 57 Kleszczów
5 PYTLEWSKA Dorota 47 Bełchatów
6 URBAŃSKA Marzena Jadwiga 44 Łuszczanowice
7 STOLARCZYK Bogdan Paweł 48 Dęby Wolskie Kolonia

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW PLUS

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 SKALSKA Renata Ewa 52 Kleszczów
2 SZCZEPAŃSKI Romuald Jacek 41 Cisza
3 SUŁKOWSKA Ewa 55 Prądzew
4 MATYŚKIEWICZ Jadwiga Maria 47 Osina
5 CYBULSKI Adrian 34 Kleszczów
6 WLAZŁOWSKI Artur Maciej 41 Rusiec
7 WOŹNIAK Grzegorz Piotr 46 Osiny

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄDOWA INICJATYWA RAZEM

Numer na liście Nazwisko i Imiona Wiek Miejsce zamieszkania
1 ŻAROWSKI Adam 61 Kaszewice
2 GLINKOWSKA Jolanta Agnieszka 60 Rusiec
3 BRZESZCZĘSKI Grzegorz Tomasz 44 Trząs
4 FATER Małgorzata Jadwiga 48 Parzno
5 KUCHARSKI Mariusz Marek 28 Roździn
6 KOWALCZYK Marzena Magdalena 36 Roździn
7 KMITA Anita Bogumiła 45 Brzezie

TKB - Kandydaci do Rady Powiatu - 18.09.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez kaka (niezweryfikowany) w

Obojętnie na kogo będziecie głosować, patrzcie  na  wiek. Powyżej  65 lat odpadają, niech się cieszą emeryturami i  wnukami. Swój czas już mieli, teraz  czas na  ich dzieci

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

20/10/2018 - 20:29
Wygrana u siebie
19/10/2018 - 15:04
Kopeckiego do Wojska Polskiego
Komentarze: 7
19/10/2018 - 14:57
Zadłużenie a strata
Komentarze: 2
19/10/2018 - 14:49
Kłopotliwe liście
Komentarze: 2
19/10/2018 - 14:45
Listy kandydatów