Kandydaci do sejmiku wojewódzkiego

czw., 20/09/2018 - 08:54 -- Szymon Wróblewski
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Listy kandydatów

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WOLNI I SOLIDARNI

Nr  

Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 URBANIAK Andrzej 62 Osjaków  
2 DYLEWSKI Grzegorz 53 Wolbórz  
3 STEFANEK Bartłomiej Jan 36 Kamieńsk  
4 KLIMCZAK Jan Andrzej 51 Biała  
5 WIEDEŃSKA Honorata 53 Rudzisko  
6 BOGUSŁAWSKA Małgorzata 44 Kaszewice  
7 SIKORA Bożena 61 Srock  

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY SLD LEWICA RAZEM

Nr  

Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 OSTROWSKI Artur Zygmunt 50 Piotrków Trybunalski  
2 ROZPARA Tadeusz 64 Bełchatów  
3 PAWLIKOWSKA Monika Justyna 32 Strzałków  
4 KACPERSKI Sergiusz Lech 38 Gomunice  
5 SŁOMCZYŃSKA Marzanna Zofia 58 Łódź  
6 CHRZANOWSKI Bogdan 72 Piotrków Trybunalski  
7 BEDNAREK Anna Beata 54 Dziewuliny  
8 JABŁOŃSKI Wojciech 66 Justynów  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PARTII RAZEM

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 PAWELCZYK Andrzej Krzysztof 39 Bełchatów  
2 SULKA Monika Zofia 34 Piotrków Trybunalski  
3 SKORUPA Tomasz Wojciech 31 Łódź  
4 NIEZGODZIŃSKA-GROCKA Aleksandra 39 Łódź  
5 KLIMCZAK Jakub Przemysław 30 Aleksandrów Łódzki  
6 SZYMAŃSKA Halina Barbara 64 Zduńska Wola  
7 GANICZ Tomasz 52 Łódź  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 ZIEMBA Zbigniew Jan 42 Wola Krzysztoporska  
2 DRÓŻDŻ Beata Zofia 45 Piotrków Trybunalski  
3 SZYMCZYK Krzysztof Feliks 60 Łódź  
4 NIEDŹWIECKA Aneta Anna 42 Żytno  
5 DERDA Sebastian 35 Wiśniowa Góra  
6 ELMINOWSKA Aleksandra 33 Zdzieszulice Górne  
7 ZYBERYNG Konrad Szymon 24 Radomsko  
8 ROGUT Dariusz Mariusz 46 Zelów  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY RUCH NARODOWY RP

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 BUDKIEWICZ Piotr Michał 22 Łazów  
2 CIUPKA Bogusław Piotr 49 Łódź  
3 KARDAS Rafał Andrzej 33 Łódź  
4 TOMASIK Angelika Maria 26 Przedłęcze  
5 WASIEWICZ Magdalena Ewa 54 Łódź  
6 ZDULSKA Ewelina 32 Łaznowska Wola  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KUKIZ'15

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 CABAN Marcin Paweł 30 Łódź  
2 STANGRECIAK Ryszard Józef 63 Łódź  
3 PĘDZIWIATR Sylwia Magdalena 44 Bełchatów  
4 STĘPIEŃ Przemysław 41 Nowa Wieś  
5 NOWICKA Jolanta Maria 58 Piotrków Trybunalski  
6 AUGUŚCIK Jagoda 61 Przedbórz  
7 POCHOPIEŃ Weronika Małgorzata 23 Bełchatów  
8 ŚLIWOWSKA Katarzyna Anna 35 Amelin  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW WOLNOŚĆ W SAMORZĄDZIE

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 KURCZYNA Mateusz Adam 27 Piotrków Trybunalski  
2 KASPRZYCA Dawid Paweł 28 Piotrków Trybunalski  
3 SŁOWIŃSKA Weronika Agnieszka 19 Tuszyn  
4 KLESKA Katarzyna Ewa 31 Piotrków Trybunalski  
5 CERANKA Patryk Adrian 18 Piotrków Trybunalski  
6 KURZELA Joanna Magdalena 18 Piotrków Trybunalski  
7 GAWROŃSKI Michał Jan 25 Nowostawy Dolne  
8 RADZISZEWSKI Igor Jan 26 Piotrków Trybunalski  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKCJA NARODOWA

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 MIKSA Arkadiusz Marek 40 Turobów  
2 DANIELCZYK Mateusz 24 Bełchatów  
3 WYSZKOWSKI Aleksy Maria 62 Wolbórz  
4 MACIEJEWSKA Izabela Emilia 34 Klęk  
5 KULHAWIK Marzena Monika 40 Mokra Prawa  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 MAZUR Marek Marian 62 Piotrków Trybunalski  
2 KACZMAREK Jerzy Wojciech 65 Dobryszyce  
3 BARTKOWSKA Eliza Jadwiga 40 Uszczyn  
4 LEWIŃSKI Błażej Tadeusz 59 Kaszewice  
5 SAWICKA Monika Anna 37 Koluszki  
6 KACZOROWSKA Maria 50 Brużyczka Mała  
7 GANDZIAREK Jolanta 55 Zelów  
8 OSSOWSKI Miron Tadeusz 34 Majków - Folwark  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY PARTIA ZIELONI

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 KOSOWSKI Przemysław Piotr 32 Radomsko  
2 MARAS Justyna Katarzyna 29 Łódź  
3 FLAK Marcin Tadeusz 41 Tuszyn  
4 SKOŚKIEWICZ Katarzyna 32 Łódź  
5 RADWAŃSKA Małgorzata Katarzyna 39 Łódź  

Lista nr - KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY PLATFORMA.NOWOCZESNA KOALICJA OBYWATELSKA

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 KOWALCZYK Paweł 38 Rozprza  
2 KACZOROWSKI Jacek Wiktor 60 Bełchatów  
3 SPÓLNICKA Magdalena Sylwia 42 Radomsko  
4 SOKALSKI Jacek Marian 52 Piotrków Trybunalski  
5 ALAMA Michał 40 Paciorkowizna  
6 BALD Zuzanna Helena 20 Plichtów  
7 MILER Magdalena Anna 29 Bełchatów  
8 WOCHNA Sławomir Witold 61 Koluszki  

Lista nr - KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Nr   Nazwisko i Imiona   Wiek   Miejsce zamieszkania  
1 SKUPIŃSKI Przemysław Szczepan 40 Dąbrówka Strumiany  
2 BIERNACKI Rafał Krzysztof 43 Łódź  
3 SYNCEREK Joanna Agnieszka 33 Wiktorów  
4 SZKLAREK Joanna Aneta 41 Stryków  
5 RADZIŃSKA Agnieszka Anna 33 Zgierz  
6 BRATUS Michał Benedykt 35 Zgierz  
Tagi

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

22/10/2018 - 01:13
Wyniki wyborów 2018
20/10/2018 - 20:29
Wygrana u siebie
19/10/2018 - 15:04
Kopeckiego do Wojska Polskiego
Komentarze: 7
19/10/2018 - 14:57
Zadłużenie a strata
Komentarze: 2
19/10/2018 - 14:49
Kłopotliwe liście
Komentarze: 2