Kibice Razem

pon., 11/09/2017 - 13:07 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W piątek uroczyście na Gieksa Arenie otwarto ośrodek Kibice Razem. To 15 taki punkt na mapie środowisk kibiców w kraju. Wspierani przez PZPN, Ministerstwo Sportu i samorządy działają na rzecz klubu i środowisk lokalnych.

To ważne przedsięwzięcie, które ma aktywizować i jednoczyć środowiska kibicowskie do pracy na rzecz klubów i lokalnej społeczności. Kibice Razem w Bełchatowie działają już od lutego 2017 roku.

Organizują oprawy meczu swojej drużyny, turnieje sportowe dla kibiców i młodzieży, prowadzą działalność charytatywną. Przede wszystkim jednak jednoczą bez względu na wiek środowiska kibiców. Taki właśnie zamiar miał PZPN i Ministerstwo Sportu wprowadzając ten projekt.

Z otrzymanych środków finansowych z ministerstwa wyremontowali własnymi siłami pomieszczenia. Teraz to dwa pokoje, z konsolą do gier dla najmłodszych kibiców i miejscem do pracy.

Ośrodek to miejsce, do którego może przyjść każdy kibic, tu załatwia się sprawy związane między innymi z zapisami na mecze wyjazdowe, wspólnie spędza się czas i opracowuje nowe przedsięwzięcia.

https://youtu.be/uTHIhli1axA

Tagi

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia