Kolejne zmiany w PGM

wt., 07/08/2018 - 13:50 -- Ilona Wróblewska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Radosław Wodziński nie jest już wiceprezesem Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej. To decyzja Rady Nadzorczej spółki.

Rada nadzorcza PGM podjęła decyzję o odwołaniu Radosława Wodzińskiego – syna Józefa Wodzińskiego wiceprzewodniczącego rady miasta, ze stanowiska wiceprezesa spółki.

Przypomnijmy, że to kolejne zmiany we władzach spółki. Wcześniej ze stanowiskami pożegnali się Miłosz Rudnicki pełniący funkcję prezesa oraz Kamil Ładziak – przewodniczący Rady Nadzorczej.
Obecny prezes spółki Łukasz Magin, zapytany o powody odwołania odesłał nas do Rady Nadzorczej, gdyż nie dysponował uzasadnieniem wyjaśniającym przyczyny tej zmiany.

Nowym wiceprezesem został Krzysztof Polak, dotychczasowy kierownik działu usług remontowych w PGM oraz członek Komisji Budżetu i Programu Gospodarczego a także Komisji Rolnictwa, Handlu i Usług w Gminie Bełchatów.

Czy to koniec zmian? - tego nie wiadomo, zastanawiające jest natomiast to, dlaczego stanowiska tracą osoby z bliskiego otoczenia Marioli Czechowskiej, prezydent miasta.

TKB - Kolejne zmiany w PGM - 07.08.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Petent (niezweryfikowany) w

A rozparka dalal w radzie ?

Wysłane przez historyk (niezweryfikowany) w

Myślę  że tak bo już nie wie co robi. Polak specjalistą tylko czy na pewno w tym ,hm  zastanówmy się ...

Wysłane przez Ejtam (niezweryfikowany) w

P. Mariolu chyba ten związek z układem zduńskowolsko-radomszczański Pani nie służy. Totalny chaos. 

Wysłane przez obywatel (niezweryfikowany) w

dobry ruch.odpowiedni czlowiek.osobiscie nie znam ale kontakty zawodowe pozwalają mi stwierdzic ze nowy wice to facet kompetentny i z zasadami.

Te sa kontakty pozwalają mi takze stwierdzić że odwolany wice to  poprostu efekt ukladu politycznego czyli czlowiek od niczego dlatego też do niczego.Panowie prezesi i wiceprezesi troche samokrytyki.nie pchajcie sie na stanowiska o ktorych nie macie pojecia bo miasto nie ma czasu na wasze pseudokariery i naukę kosztem mieszkańców.

Może sprobujcie swoich sił we wlasnych firmach.Tam nabierzecie prawdziwego doświadczenia co pozwoli wam w przyszłości nie pajacowac za duże pieniądze podatników.

Wysłane przez waldek (niezweryfikowany) w

no i good

Wysłane przez obs (niezweryfikowany) w

Wygląda na to, że Pani Prezydent rozprawia się bezlitośnie z tymi, którzy wcześniej z wielkim zaangażowaniem pomagali jej zaistnieć. Ogólnie chaos, politykierstwo i brak zarządzania miastem. Ogólnie blamaż.

 

Wysłane przez bełchatowianka (niezweryfikowany) w

Czyli mieszkańców bloków "zarządzanych" przez PGM czekają kolejne podwyżki albo coraz to wyższe rzekome niedobory wody w kwartalnych rozliczeniach. ..

Dodaj komentarz