Konwencja wyborcza PiS

pt., 12/10/2018 - 13:52 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Wczoraj konwencję wyborczą w Bełchatowie zorganizowało Prawo i Sprawiedliwość. Mówiono o możliwościach dla Bełchatowa jakie może dać dobra współpraca z rządem i o programie wyborczym. Przedstawiono również kandydatów do rad oraz na prezydenta Bełchatowa i wójtów gmin powiatu bełchatowskiego.

Antoni Macierewicz podczas spotkania mówił o znaczeniu Bełchatowa na energetycznej mapie kraju i rosnącej sile Polski oraz o konieczności powstanie odkrywki Złoczew.

Piotr Wysocki kandydat PiS-u na prezydenta miasta mówił o pomysłach dla Bełchatowa zawartych w programie wyborczym . Mówił również o błędnych decyzjach obecnej władzy miasta.

Jak podkreślano podczas konwencji wygrana PiS-u w tych wyborach gwarantowałaby dobrą współprace ze stroną rządową.

Na konwencję przyszło niewiele osób. Brakowało między innymi części kandydatów startujących z list lub z poparciem Prawa i Sprawiedliwości.

TKB - Konwencja wyborcza PiS - 12.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez rodo (niezweryfikowany) w

Jak naszym Bełchatowem będzie rządził Macierewicz rękami tutejszych polityków, to następne 4 lata nie będą dla Bełchatowa. Już misiewicze o to zadbają. Przykre.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Co ten wpis znaczy, czy to jest nie bo nie? Tama jest tak dobrze zbudowana ,że ten PIS biedny w Bełchatowie nie może się przebić.Wyraźnie ktoś ma "Totalnych w sercu" ,ten ktoś potrafi krew wypić i znaku nie zrobić a może to ochrona swojego prestiżu.Niepojęte.

Wysłane przez Anonim (niezweryfikowany) w

KONSTYTUCJA

Wysłane przez Bełchatowianka (niezweryfikowany) w

Konstytucja   w  Polsce  jest obecnie  przestrzegana  i  niech  tak zawsze  będzie  ,  GŁOSUJEMY  ze spokojnym  sumieniem   tylko  na  PIS  na  prawdziwych  Polaków.   DAMY   RADĘ  powodzenia.

Wysłane przez wyborca (niezweryfikowany) w

KONSTYTUCJA pisiory.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Tak przewrotnie zatwierdzić "prawo" żeby taki przebiegły sam siebie ,wybierał,nagradzał i to jak wysoko,oceniał,zarządzał i utrzymywał do śmierci a Suweren nie miał nic do powiedzenia.A niechby taki szeregowiec śmiał się odezwać to zaraz mu pomachają  Konstytucją .A to Polska właśnie.

Wysłane przez Patriota lokalny (niezweryfikowany) w

Antonio na czele zakłamanej sekty PIS. Wynocha z Bełchatowa pislamczyki. Rządzicie w mieście i nigdy takiego syfu nie było, nie pokoszone trawniki, ławki za 8000 za szt posyawione uj wie komu w miejscach gdzie nikt z nich nie korzysta, sad jabłoniowy za przeszło milion złotych czy park za przeszło 9milionów to same przekręty. Pokażcie kosztorysy tych inwestycji,  mam nadzieję że was za to rozliczą bo to kradzież w biały dzień

 Czemu przebudowa parku jest zasłonięta?  Bo pracuuje tam 2 ludzi i ciężko byłoby wytłumaczyć co tyle kosztowało?  jedyne kible miejskie w gigantach mocy nieczynne od pół roku jedyne co zrobiliście to kartka z napisem awaria? Kiepsko jak na główny deptak 60000 miasta.

Wysłane przez Ja (niezweryfikowany) w

Jak wybory pójdą nie tak to Antek komisję powoła i będzie i tak popis

Wysłane przez jaro (niezweryfikowany) w

Odnośnie miasta to "Patriota lokalny ma rację". Tak beznadziejnego zarządzanie jeszcze nie było. 

Odnośnie suwerena i takich tam, to czasami wylicza się przywileje górnikom, nauczycielom i wielu innym ogólnie uprzywilejowanym w porównaniu do "zwykłego człowieka". Nie wiem tylko dla czego PIS słusznie robiąc porządek w wymiarze sprawiedliwości zapomina informować naród, że sędziowie ZUS-u nie płacą, a emerytury mają sowite z tego, co my obywatele płacimy.

Dodaj komentarz