Kto jest w zarządzie?

wt., 14/08/2018 - 11:39 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Kto jest w zarządzie PGM Sp. z o.o. Jeśli ktoś nie śledzi doniesień prasowych, a bazuje jedynie na informacjach umieszczanych na oficjalnej stronie internetowej może mieć problem z ustaleniem składu osobowego zarządu spółki.

Wchodząc na oficjalną stronę Przedsiębiorstwa Gospodarki Mieszkaniowej dowiemy się nawet tego jaka będzie danego dnia pogoda w Bełchatowie. Problem jednak pojawia się kiedy staramy się dowiedzieć kto jest we władzach spółki.

W zakładce firma- kierownictwo jednostki, widnieje nazwisko Łukasza Magina jako prezesa zarządu i i Krzysztofa Polaka jako wiceprezesa. Kiedy jednak wejdziemy w BiP czyli Biuletyn Informacji Publicznej, również korzystając z oficjalnej strony internetowej spółki, okazuje się, że prezesem jest Miłosz Rudnicki.

Jeśli spółka BiP traktuje po macoszemu i uznaje, że nie ma powodu, by aktualizować tam informacje, to może w ogóle z niego zrezygnować. Bo taki BiP zamiast być Biuletynem Informacji Publicznej staje się biuletynem dezinformacji.

TKB - Kto jest w zarządzie? - 14.08.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez obs (niezweryfikowany) w

PGM jest zarządzany przez spadochroniarzy, pan prezes ma głowę w Łodzi, do Bełchatowa jedynie przyjeżdża, w spółce od dawna jest bałagan, panuje chaos, wszyscy wszystko mają w tyle. Krążą plotki o milionie strat. Pracownicy doskonale wiedzą, że co innego się mówi, a co innego jest w rzeczywistości.

Dodaj komentarz