KWW Nowe Pokolenie ze swoim kandydatem na prezydenta

pon., 20/08/2018 - 12:32 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

KWW Nowe Pokolenie, to pierwszy bełchatowski zarejestrowany w Państwowej Komisji Wyborczej komitet, który walczyć będzie o głosy mieszkańców w najbliższych wyborach samorządowych. Ubiegać się będą o miejsca w Radzie Miasta, mają również swojego kandydata na urząd prezydenta Bełchatowa.

To grupa młodych Bełchatowian, społeczników i działaczy stowarzyszeń.
Lider ugrupowania Patryk Marjan, który jest kandydatem Nowego Pokolenia na prezydenta miasta to współzałożyciel i działacz stowarzyszenia Bełchatowianie dla Narodu.

Podczas dzisiejszej konferencji przedstawiono główne założenia programowe, z którym Nowe Pokolenie idzie do wyborów. Chcą miedzy innymi transparentności władzy, zakazu łączenia stanowisk w samorządzie i jednostkach podległych miastu, odpolitycznienia spółek i jednostek miejskich oraz łatwiejszego dostępu do informacji publicznej.

Chcą działającego na preferencyjnych warunkach inkubatora przedsiębiorczości, zmniejszenia bądź likwidacji podatków lokalnych i uzbrojenia strefy przemysłowej. Stawiają na rozwój małej i średniej przedsiębiorczości w mieście.

TKB - KWW Nowe Pokolenie ze swoim kandydatem na prezydenta - 20.08.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Jasne,że nowa miotła lepiej zamiata.Ale należy się przedstawić bliżej i publicznie odpowiedzieć jaki plan ma "Nowe Pokolenie" bo te ogólne założenia programowe wyglądają jakby były pobożnymi życzeniami.A może to Idea -Fix.

Wysłane przez Ert (niezweryfikowany) w

Trudno na tym etapie kampanii przygotować konkretne i rozwiązania, ale założenia są słuszne.

 

Przez lata kolejne władze miasta ignorowały problemy młodych mieszkańców. W końcu ci sami biorą sprawy we własne ręce.

Wysłane przez AntyF (niezweryfikowany) w

Warto wspomnieć że Pan Patryk to były członek ONR?

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Dobrze wiedzieć że to brunatny.

Wysłane przez Ert (niezweryfikowany) w

Warto wspomnieć.

Członkostw w tak zacnej organizacji przysporzy Panu Patrykowi wielu wyborców.

Wysłane przez Marek Marek (niezweryfikowany) w

Wreszcie ktoś zaproponował konkrety dla naszego miasta. Bardzo mi się podoba. Super!

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Patryczku przestań sobie sam PR pisać bo żenadą zalatuje :)

Wysłane przez obs (niezweryfikowany) w

Nie wiedziałem, że tylu młodych jest w Bełchatowie - jeszcze nie wyjechali? A może boją się wielkich miast. Fajne pobożne życzenia "znieść podatki", a może ustalić, że benzyna będzie za darmo, a może "znieść" Urząd Skarbowy, albo czynsz za mieszkania "znieść"?

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Jakieś takie biedne te cele, benzyna za darmo? Czynsz za darmo? Brak podatków? Ja proponuję od razu z grubej rury, uchwałą rady miejskiej zadekretować że od dnia wejścia uchwały w życie wszyscy mieszkańcy miasta są szczęśliwi, piękni i bogaci. I z bani. Głosujcie na mnie.

Wysłane przez mirek (niezweryfikowany) w

No co fajnie chłopak będzie miał pamiątkę że był w telewizorze chwilę i cos mówił i ktos nawet tam słuchał a po kampanii wróci grzecznie z powrotem do Bestgumu na swój wydział :D :D

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

(mirek) Twoja wiadomość jest bezcenna dzięki,  nie możemy dopuścić do tego żeby drugi taki elektryk został prezydentem - bo to już przerabialiśmy .A głośne poparcia partyjnych kolesi nie wchodzą w grę.

Wysłane przez gosc (niezweryfikowany) w

Ktos taki jak Patryk na prezydenta , przeciez to jest smieszne.

Wysłane przez Kasia (niezweryfikowany) w

Ugrupowanie to dyskredytuje przynależność jej przewodniczącego do ONR-u. Co z tego, że program wygląda dobrze, program pis-u też wyglądał dobrze a dzisiaj łamią konstytucję, nie mając ustawowej do tego większości, powołując się na uchwalane tylko i wyłącznie przez siebie uchwały.

Dodaj komentarz