Liderzy Koalicji Obywatelskiej w Bełchatowie

wt., 09/10/2018 - 09:47 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Katarzyna Lubnauer, Barbara Nowacka i Grzegorz Schetyna gościli w Bełchatowie. Przekonywali do poparcia w wyborach kandydatów Koalicji Obywatelskiej.

Wizyta liderów trzech partii politycznych w Bełchatowie to silny sygnał jak ważny na mapie Polski w tych wyborach samorządowych jest Bełchatów.

Grzegorz Schetyna zachęcał do głosowania na kandydatów Koalicji Obywatelskiej.

Barbara Nowacka przekonywała, że to od wyborców zależy czy kraj i małe ojczyzny będą demokratyczne czy zarządzane centralnie.

Katarzyna Lubnauer mówiła o tym, jak ważne jest obronienie samorządności zarówno tej w Bełchatowie jak i na poziomie Sejmiku Wojewódzkiego w Łodzi.

Do pójścia na wybory 21 października przekonywał również Jacek Kaczorowski, który w tych wyborach samorządowych ubiega się o mandat radnego w Sejmiku Wojewódzkim.

TKB - Liderzy Koalicji Obywatelskiej w Bełchatowie - 09.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Panie Schetyna przez ostatnie 8 lat zbłaźnił się Pan dokumentnie ,nie dosyć że nie dopilnowaliście a może pozwoliliście na niszczenie, zubożenie kraju,afery,miliardowe straty to jeszcze zakłamywał się Pan zmieniając zdanie w zależności od sytuacji.A już donoszenie na własnych rodaków,po to tylko żeby było jeszcze gorzej jest nie do wybaczenia.Powinien Pan mieć chociaż odrobinę przyzwoitości bo o honorze nawet nie wspomnę.Dziwię się tylko wszystkim którzy na ten bałagan patrzą jak można być takim zakłamanym i popierać zdrajców.Wszyscy zdrajcy na pohybel -nie wybieramy zakłamańców bo znamy z autopsji rezultaty.

Dodaj komentarz