Lista Okręgów Wyborczych - Powiat

wt., 18/09/2018 - 11:42 -- Szymon Wróblewski
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Zbiorcze informacje o okręgach

Okręg Nr 1
część Miasta Bełchatowa obejmująca ULICE: Akacjowa, Al. Włókniarzy, Aliny, Batorego, Bolesława Gotwalda, Braci Śniadeckich, Bronisława Malinowskiego, Cegielniana od ul. Czaplinieckiej do ul. Pabianickiej, Chopina, Cmentarna, Czapliniecka, Czeremchowa, Czereśniowa, Dębowa, dr Włodzimierza Rodziewicza, Dzika, Edwardów, Emilii Plater, Eugeniusza Kwiatkowskiego, Feliksa Stamma, Gen. Józefa Bema, Gen. Władysława Sikorskiego, Gliniana, Grabowa, Grażyny, Haliny Konopackiej, Heleny Marusarzówny, Henryka Łasaka, Jagodowa, Janusza Kusocińskiego, Janusza Sidły, Jarzębinowa, Jaworowa, Jerzego Kukuczki, Jesionowa, Juranda, K. Michałowskiego, Kaczkowskiego, Kalinowa, Kazimierza Pułaskiego, Kątna, Ketlinga, Klonowa, Kmicica, Kopernika, Kossaka, Kręta, Leszczynowa, Leśna, Lipowa, Łagodna, Łączna, Łąkowa, M. Curie-Skłodowskiej, Malinowa, Matejki, Męczenników Katyńskich, Mickiewicza, Miodowa, Mokra, Moniuszki, Myśliwska, Niecała, Olchowa, Piaskowa, Płk. Ryszarda Kuklińskiego, Pod Ługami, Podgórze, Poziomkowa, Przejazd, R. Weigla, Sarnia, Sercańska, Skrzetuskiego, Spokojna, Stanisława Królaka, Tadeusza Ślusarskiego, Topolowa, Transportowa, Ustronie, T. Kotarbińskiego, Wandy Malczewskiej, Wandy Rutkiewicz, Wojska Polskiego od ronda im. Gen. Władysława Andersa do nasypu kolejowego, Wołodyjowskiego, Wrzosowa, Wyspiańskiego, Zacisze, Zagłoby, Zajęcza, Zakątek, Os. DOLNOŚLĄSKIE: 101, 102, 103, 104, 105, 106, 107, 108, 109, 110, 111, 112, 113, 114, 115, 116, 117, 118, 119, 120, 121, 122, 123, 124, 125, 126, 127, 128, 129, 130, 131, 132, 133, 134, 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142, 143, 144, 145, 146, 147, 148, 149, 222, 223, 224, 319, 320, 321, 322, 323, 324, 325, 326, 327, 328, 329, 330, 331, 332, 333, 334, 335, 336, 337, 338, 339, 340, 341, Os. CZAPLINIECKIE, Os. ŁĄKOWA. ULICE: Adama Asnyka, Al. Jana Pawła II, Al. Ks. Kardynała Stefana Wyszyńskiego, Arkadiusza Gołasia, Bolesława Chrobrego, Bolesława Leśmiana, Bolesława Prusa, Broniewskiego, Bronisława Czecha, Cypriana Kamila Norwida, Edwarda Jancarza, Energetyków, Graniczna, Hubala, Huberta Wagnera, Ignacego Jana Paderewskiego, Jana Brzechwy, Janusza Korczaka, Joachima Halupczoka, Juliana Tuwima, Juliusza Słowackiego, Kaczeńcowa, Kazimierza Deyny, Kazimierza Górskiego, Kletnia, Konwaliowa, Królowej Jadwigi, Krzysztofa Kamila Baczyńskiego, Leopolda Staffa, Liliowa, Ludwikowska, Piastowska, Pod Górami, Różana, Spacerowa, Stefana Żeromskiego, Wesoła, Witolda Gombrowicza, Władysława Grabskiego, Władysława Jagiełły, Władysława Komara, Władysława Łokietka, Władysława Stanisława Reymonta, Zalesie, Zamoście od torów kolejowych do granic miasta, Zawilcowa, Os. DOLNOŚLĄSKIE: 201, 202, 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212, 213, 214, 215, 216, 217, 218, 219, 220, 221, 225, 226, 227, 228, 229, 301, 302, 303, 304, 305, 306, 307, 308, 309, 310, 311, 312, 313, 314, 315, 316, 317, 318.

Okręg Nr 2
część Miasta Bełchatowa obejmująca ULICE: 11 Listopada, Adolfa Jana Morawskiego, Agatowa, Al. A. M. Ampere'a, Antracytowa, Armii Krajowej, Berylowa, Brylantowa, Brzozowa, Bugaj. Bursztynowa, Cicha, Ciepłownicza, Częstochowska, Daleka, Diamentowa, Dolomitowa, Górnicza, Granitowa, Jana Kiepury, Janusza Groszkowskiego, Jasna, Józefa Chełmońskiego, Józefa Kraszewskiego, Jurajska, Kalcytowa, Karbońska, Kazimierza Kopeckiego, Kazimierza Szpotańskiego, Kolejowa, Kredowa, Krzemowa, Ks. Teodora Kwarto, Kwarcowa. Lucjana Nehrebeckiego, Mieczysława Pożaryskiego, Miedziana, Milenijna, Mioceńska, Morenowa, Mostowa, Nefrytowa, Obrońców Gór Borowskich, Ogrodowa, Okrzei, Opalowa, Perłowa, Piotrkowska, Platynowa, Polarna, Południowa, Powstańców 1863r. , Powstańców Śląskich, Powstańców Wielkopolskich, Promienna, Przemysłowa, Radomszczańska, Rubinowa, Rynek Grocholski, Skaleniowa, Smugowa, Solna, Srebrna, Stanisława Fryzego, Stanisława Szpora, Szafirowa, Szkolna, Szmaragdowa, Św. Barbary, Św. Faustyny Kowalskiej, Św. Maksymiliana Kolbe, Św. Kingi, Świętojańska, Świętokrzyska, Tęczowa, Tkacka, Topazowa, Turkusowa, Tylna, Uskok, Walerego Goetla, Węglowa, Wichrowa, Witolda Budryka, Wojciecha Korfantego, Wojska Polskiego od nasypu kolejowego do Al. A. M. Ampere'a, Zamoście od Al. A. M Ampere'a do torów kolejowych, Zdzieszulicka, Złota, Os. OKRZEI, OS SŁONECZNE. ULICE: 1 Maja, Bawełniana, Boczna, Cegielniana od ul. Pabianickiej do ul. Józefa Piłsudskiego, Chabrowa, Chełmińska, Danuty Siedzikówny "INKI", Dąbrowskiego, Dolna, Fabryczna, Gen. Grota Roweckiego, Gen. Janusza Głuchowskiego, Gen. Czyżewskiego, Górna, Grzybowa, Harcerska, Iglasta, Janiny Frątczak, Jesienna, Jęczmienna, Józefa Piłsudskiego, Jutrzenki, Kaliska, Kasztanowa, Kaszubska, Kazimierza Jasińskiego, Kempfinówka, Konrada Leśniewskiego "Orlika", Kościuszki, Krótka, Ks. Ignacego Skorupki, Ks. Jerzego Popiełuszki, Ks. Piotra Skargi, Kujawska, Kurpiowska, Kwiatowa, Lazurowa, Lecha i Marii Kaczyńskich, Letnia, Lniana, Łęczycka, Łowicka, Łódzka, Małopolska, Mazowiecka, Mazurska, Mielczarskiego, Modra, Nadrzeczna, Nowa, Olsztyńska, Orzechowa, Owocowa, Pabianicka, Plac Narutowicza, Plac Wolności, Podlaska, Podleśna, Podmiejska, Pogodna, Pojezierska, Polna, Pomorska, Poranna, Północna, Przedwiośnie, Pszeniczna, Rodziny Hellwigów, Rolna, Rotmistrza Witolda Pileckiego, Rzemieślnicza, Sadowa, Sienkiewicza, Sieradzka, Siewna, Słoneczna, Sportowa, Stanisława Staszica, Św. Alberta Chmielowskiego, Św. Stanisława Biskupa, Targowa, Warmińska, Warszawska, Wielkopolska, Wincentego Witosa, Wiosenna, Wiśniowa, Wodna, Wschodnia, Wspólna, Zbożowa, Zielona, Zimowa, Żabia, Żniwna. Żuławska, Żytnia, Os. 1 MAJA, Os. 1000 - LECIA, Os. BUDOWLANYCH, Os. MARII KONOPNICKIEJ, Os. WOLNOŚĆ, Os. ŻOŁNIERZY POW.

Okręg Nr 3
Gmina Zelów

Okręg Nr 4
Gminy : Bełchatów, Drużbice

Okręg Nr 5
Gminy : Szczerców, Rusiec, Kluki, Kleszczów

Tagi

Komentarze

Wysłane przez ja (niezweryfikowany) w

Ilu mieszkancow liczy ulica Jagodowa w B=wie

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

22/10/2018 - 01:13
Wyniki wyborów 2018
20/10/2018 - 20:29
Wygrana u siebie
19/10/2018 - 15:04
Kopeckiego do Wojska Polskiego
Komentarze: 7
19/10/2018 - 14:57
Zadłużenie a strata
Komentarze: 2
19/10/2018 - 14:49
Kłopotliwe liście
Komentarze: 2