Miłosz Rudnicki odwołany

pon., 25/06/2018 - 13:30 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Miłosz Rudnicki nie jest już prezesem PGM. W piątek z tej funkcji prezesa odwołała Rada Nadzorcza.

Jak poinformował magistrat powodem odwołania ze stanowiska Miłosza Rudnickiego były zaniedbania w kwestii utrzymania czystości w mieście.
Jak czytamy w nadesłanej informacji chodzi m.in. o zalegający piach na ulicach, obrośnięte chodniki i ścieżki rowerowe oraz innych niedogodności, z którymi na co dzień musieli stykać się mieszkańcy Bełchatowa.

Nowym prezesem został dotychczasowy wiceprezes spółki Łukasz Magin.
Wcześniej z tych samych powodów, jak podkreślała prezydent odwołany został przewodniczący Rady Nadzorczej Kamil Ładziak.

TKB - Miłosz Rudnicki odwołany - 25.06.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez ojoj (niezweryfikowany) w

lecą jak jabłka z drzew kolejno, czyzby nawiązanie do herbu miasta :)

Wysłane przez Adam (niezweryfikowany) w

Do odwołania kogoś niewygodnego w dzisiejszych czasach wystarczy trochę piasku na ulicach choć ja sam go osobiście nie widziałem. Stanowisko prezesa objął człowiek który też był za te niby niedociągnięcia odpowiedzialny bo stanowisko wiceprezesa do czegoś też zobowiązuje... Jest to mój ziomek łodzianin ale wcale go nie wspieram  bo jest to całe posunięcie dziwne i nieuczciwe. O ile dobrze pamiętam a pamięć mam niezłą  to ci odwołani przede wszystkim  Ładziak a także Rudnicki  wypromowali osobę  która się ich teraz wyparła , wstyd... No cóż w Bełchatowie promuje się  wyłącznie obcych .

Wysłane przez juziu (niezweryfikowany) w

Kto kogo promował? Ładziak i Rudnicki nie potrafili siebie wypromować tylko jechali na grzbietach innych osób którzy to ich wypromowali a oni później robili co chcieli zapominając co dostali od wielu osób którzy zrobili im kampanię! Teraz zbierają plony swojego egoizmu i zachłanności.

Wysłane przez xyz (niezweryfikowany) w

Coś się  komuś  pomyliło. Jestem mieszkańcem gminy Bełchatów i dobrze  pamiętam  druga turę wyborów na wójta  przed   8- u laty.Trzeba przyznać,że Kępa był  pewny wygranej  i ja również byłem o tym  przekonany, ale  przede wszystkim  dzięki Rudnickiemu Ładziak został wójtem.Nie przypominam sobie innych osób, którzy brali udział w kampanii.Pisać można wszystko ale  dobre obyczaje  należy zachować nawet jak pisze się pod  wymyślonym pseudonimem. Przypominam również,że  Wyczachowskiego również  przygarnęli do Gminy jak nie sprawdził się jako vice burmistrz Zelowa, nie mówiąc już o Czechowskiej, Zegarku czy Maginie

Wysłane przez zdegustowany (niezweryfikowany) w

Biorąc pod uwagę wielkość miasta i atrakcyjność posad (cokolwiek, to nie znaczy), nie możemy oczekiwać wirtuozów, ale przyzwoitych, dobrze wykształconych, pochodzących z z miasta, czy powiatu - ależ owszem! Takie nasze prawo! Konkursami chorych wyborów nie da się wytłumaczyć, bo konkursów nie ma, ale wystarczyłby patriotyzm lokalny i zwykła przyzwoitość. 

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Jeśli miernota dostaje się na piedestał, to nigdy nie doceni bezstronnego fachowca, bo najzwyczajniej takich osób nie lubi, woli WASALI, którzy udowodnią pełną podległość - fachowość się nie liczy. Dla tego okoliczności powołania się nie podaje, a okoliczności odwołania są zwykle enigmatyczne.

Wysłane przez wierny widz (niezweryfikowany) w

Pamiętam materiał z 2016r, jak to pracownicy donosili, że w Sanikomie księgowe i prezes do roboty na czas nie przychodzą, a w czasie pracy robią zakupy na mieście. Ciekawe, czy w PGM-ie też tak było?

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Żadna nowość Panie Szanowny, w Powiatowym Urzędzie Pracy jest tak od co najmniej 15 lat a śmiem podejrzewać że dłużej.

Wysłane przez Leo (niezweryfikowany) w

Widzisz Miłoszku, trzeba było dobrze traktować ludzi w PGM-mie.

Nie starałeś się, tylko jątrzyłeś. A ktoś się postarał i załatwił. Bo pamiętał...

Wysłane przez Iza71 (niezweryfikowany) w

A to dobre, krejzolkę przygarnął jako belfra od matematyki Kamil, jak został wójtem, posadził na dyrektorskim stanowisku, wyposażył w dobrą pensję i z kolegą Miłoszem- wtedy sekretarzem w Gminie ułatwili start na Prezydenta Miasta. Wtedy Bełchatowianie wybraliby nawet krowę, byle była z PIS-u. A swoją drogą czy to nie firma z Łodzi wygrała przetarg i zajmuje się w tym roku utrzymaniem zieleni w naszym jabłoniowym grodzie?

Wysłane przez Członek PiS (niezweryfikowany) w

Podobno Pani Prezydent zamówiła już kartony i transport na początku listopada żeby przeprowadzić się do Zduńskiej Woli. Czy to prawda ? PiS jej tego nie zapomni. Nigdy ... Bardzo źle ruchy ksdrowe ...

Wysłane przez Torfiorz (niezweryfikowany) w

polega na tym, że powstały tu sitwy i kamaryle walczące w większości o odpadki z pańskiego stołu, lub demokratycznie (to taki system dla uprzywilejowanych jednostek u władzy) grabiących co się da... Całe to towarzystwo to "demokratycznie zatwierdzona przez obywateli grabież". Taki jest status prowincjonalnej osady na prawach miejskich: dopóki są źródła  kasy w producencie energii elektrycznej a po nas choćby nawet komuna...

Dodaj komentarz