Mikołajkowe strzelanie

wt., 12/12/2017 - 14:57 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W niedzielę w Hali Energia zorganizowany został Mikołajkowy Turniej w strzelectwie sportowym, który jednocześnie był finałem pucharu Województwa Łódzkiego Młodzików w konkurencjach pneumatycznych.

Decyzją Łódzkiego Związku Strzelectwa Sportowego organizacją turnieju zajął się BKL oraz Sekcja Strzelectwa Sportowego „Iglica”. W niedzielę to właśnie Hala Energia stała się areną zmagań młodych sportowców.

W konkurencji karabin pneumatyczny wygrała Julia Urbaniak z klubu "Sokół" ze Zduńskiej Woli, która walcząc o każdą dziesiętną punktu zdobyła trofeum jakim był karabin.

W drugim finale w konkurencji pistolet pneumatyczny bezkonkurencyjny okazał się Wiktor Blada z klubu "10-ka" Radomsko, który z rąk Grzegorza Pietrzyka odebrał nagrodę którą był pistolet.

W finałach tych startowali również zawodnicy "Iglicy" Bełchatów . W kategorii młodziczek w klasyfikacji pucharowej (pistolet) Oliwia Kępa zajęła 1. miejsce, Laura Komar 4., a Julia Pawlik 5. W konkurencji karabin pneumatyczny Hubert Marczak zajął 3. miejsce.

TKB - Mikołajkowe strzelanie - 12.12.2017

Tagi

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia