Możliwość płacenia kartą

śr., 07/02/2018 - 13:30 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Do redakcji zgłosił się mieszkaniec, który skarżył się na obsługę w wydziale komunikacji starostwa. Jak twierdził, nie wszyscy klienci są informowani o tym, że istnieje możliwość płacenia na miejscu kartą płatniczą, a punkt kasowy znajduje się jedynie w budynku obok, co znacznie wydłuża czas obsługi klientów.

Starostwo odpowiada, że o płatności kartą klienci są informowani, dodatkowo wywieszane są informacje np. na drzwiach czy w sali obsługi, a ta możliwość regulowania należności spotkała się z dużym zainteresowaniem ze strony klientów urzędu.

Odkąd uruchomiona została taka możliwość z płatności kartą skorzystało 51 tysięcy osób.

Jak poinformował rzecznik prasowy nie ma możliwości utworzenia w budynku, w którym znajduje się wydział komunikacji dodatkowego punktu kasowego. Osoby, które nie chcą korzystać z możliwości zapłacenia karta nadal będą zmuszone korzystać z punktu kasowego znajdującego się w głównym budynku starostwa.

TKB - Wydział komunikacji - 07.02.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Tomek (niezweryfikowany) w

Tylko dlaczego pobierają dodatkową opłatę za płatność kartą ?! Z wysokości o ile dobrze pamiętam 2 zł. W sklepach tego nie ma. Druga sprawa że w Bełchatowskim wydziale komunikacji cały czas jest chamstwo i nie miła obsługa ! Panie tam są wiecznie obrażone i robią łaskę że wogóle kogoś obsłużą!

Wysłane przez Kasia (niezweryfikowany) w

Widocznie ten mieszkaniec nie umie czytać, w wydziale komunikacji jak i również na stronie starostwa jest jak byk isane o możliwości zapłaty kartą. W październiku podczas rejestracji auta zapłaciłam kartą, starostwo jedynie pobiera opłate ok 2zł o której poinformowała nas Pani. Cała rejestracja trwała ok 20 minut. Zalecam czytania informacji ze zrozumieniem.

Wysłane przez EnEn (niezweryfikowany) w

Ktoś zapomniał dodać o prowizji jaka starostwo powiatowe pobiera za skorzystanie z usługi płatności kartą. Skoro z płatności skorzystało 51 tys osób x 2zł robi się niezła suma.

Wysłane przez Kasia (niezweryfikowany) w

Sprzedawcy terminali pobierają prowizje za transakcje więc starostwo przeniosło te koszty na klienta, który nie musi lecieć do kasy po drugiej stronie ulicy tylko musi zapłacić to 2zł. Każdy ma wybór, a 2 zł to nie majątek, przynajmniej szybciej poszła rejestracja.

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

20/09/2018 - 14:48
Zażalenie
20/09/2018 - 14:38
Jaka była ta kadencja?
20/09/2018 - 14:17
Nie było dyskusji o szpitalu
20/09/2018 - 14:15
Odebrali stypendia
20/09/2018 - 14:10
Dzień Przedszkolaków

Wybrane ogłoszenia