Mobilny sztab

pon., 01/10/2018 - 14:44 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Kampania w pełni, co najlepiej widać na ulicach miasta, po ilości reklam wyborczych umieszczanych niemal na każdej wolnej przestrzeni. Pewną nowością jest MATYS-BUS. Nie jest to tak zupełnie nowy pomysł, bo zaczerpnięty z wielkich kampanii prezydenckich. Był DUDABUS i BRONKOBUS, które jeździły po ulicach miast i miasteczek.

Teraz czas na lokalnego polityka. Jak zapowiada Dariusz Matyskiewicz MATYS-BUS to nie tylko jeżdżący pojazd, to również miejsce spotkań z mieszkańcami. Do tego mobilnego sztabu wyborczego można wejść, porozmawiać i poczęstować się gorącą herbatą czy kawą.

TKB - Mobilny sztab - 01.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez zibi (niezweryfikowany) w

I tak trzymać Panie Matyśkiewicz!

Wysłane przez kowal (niezweryfikowany) w

Panie Matyśkiewicz wygraj Pan te wybory i zrób porządek w tym kołchozie.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Bo z pewnością nie o herbatkę chodzi i wszyscy wiemy że sam lans nic nie zmienia.

Wysłane przez merytoryczny (niezweryfikowany) w

Niestety w naszej rzeczywistości lans jest niezbędny, tak jak kiełbasa wyborcza. Można mieć dobre pomysły, predyspozycje i doświadczenie, ale jak się nie pokarzesz, nie wypromujesz, to nie wygrasz. Tych rzeczy nikt za kandydata nie zrobi.

Ważne są poglądy, chęć rozmawiania z ludźmi, zdolność koalicyjna. To co kandydaci mówią w czasie kampanii jednak trochę zobowiązuje. Dla tego ważne jest by kandydatów odpytywać na różne okoliczności. Problem w tym, że Pani Czechowska nie uczestniczyła w żadnej debacie (po prostu się ukrywała, bo z Chrzanowskim nie miała szans w takim pojedynku). Niestety kandydat PIS najwyraźniej planuje to samo. Nie ważne co by obiecał, to i tak będzie musiał wykonywać polecenia z góry. Z całą sympatią do tego co robi PIS na arenie ogólnopolskiej, to lokalnie prezentuje same złe cechy polegające m.inn. na odgórnym sterowaniu.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Pan Matyśkiewicz miał swoją szansę wykazania się i gdyby wykorzystał dokumentnie ,lans byłby zbędny.Dlatego  głośno powtarzamy do wszystkich  byłych , a nic nie znaczących zajmujących prominentne stanowiska "Nie pchaj się na afisz jak nie potrafisz".

Wysłane przez Janek (niezweryfikowany) w

W jednej z wypowiedzi kandydat twierdzi, że Bełchatów jest za małym miastem na rower miejski.... a tu proszę... aż busem trzeba jeździć. 

Wysłane przez Tak! (niezweryfikowany) w

Powodzenia Darku! Tego wlasnie nam trzeba, porzadnego gospdarza, ktory zrobi porzadek.

Dodaj komentarz