Moc atrakcji na koniec sezonu w II lidze

wt., 30/05/2017 - 13:05 -- Danuta Rękawica
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

W sobotę na GIEKSA Arenie Brunatni, meczem z Błękitnymi, zakończą drugoligowe rozgrywki. Pożegnanie z sezonem trwać będzie jednak niemalże od samego rana, a ostatniemu starciu towarzyszyć będzie sporo atrakcji.

PGE GKS zostaje w II lidze – to jest już pewne. Bełchatowianie zapewnili sobie spokój na jedną kolejkę przed końcem rozgrywek, które kończyć będą na swoim stadionie. Stawką spotkania będzie 8. miejsce w klasyfikacji II ligi, a towarzyszyć mu będą wyjątkowe atrakcje.

Sobota rozpocznie się od zorganizowanego z okazji Dnia Dziecka turnieju piłkarskiego dla zawodników z rocznika 2009 o Puchar Posła na Sejm RP Dariusza Kubiaka. Na parkingu przy hali widowiskowo-sportowej KWB staną Food Trucki.

Swój wkład w wydarzenie będzie mieć też Stowarzyszenie Sympatyków GKS Bełchatów „Torfiorze”, które przygotuje dla najmłodszych m.in. dmuchany zamek, trampolinę i słodkie niespodzianki.

Po meczu odbędzie się też wręczenie nagród w organizowanym przez Biuro Poselskie Dariusza Kubiaka konkursie plastycznym z okazji Dnia Dziecka pod nazwą "Nie pozwól odlecieć marzeniom”.

Wszystko zakończy się meczem Kadry Klubu z Reprezentacją Kibiców.

TKB - Moc atrakcji na koniec sezonu w II lidze - 30.05.2017

Tagi

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

20/10/2017 - 17:44
Przerwane obrady
Komentarze: 5
20/10/2017 - 13:48
Przyjęcia tylko w sytuacji zagrożenia życia
Komentarze: 1
20/10/2017 - 13:39
Jubileusz już jutro

Wybrane ogłoszenia