Na GIEKSA Arenie z Puszczą

pt., 19/05/2017 - 12:40 -- Danuta Rękawica
foto: © 2017 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Trzy mecze do końca, w tym dwa na własnym stadionie, pozostały do rozegrania PGE GKS-owi. Brunatni w najbliższą sobotę zmierzą się u siebie z jednym z pretendentów do awansu do I ligi. Do Bełchatowa zawita Puszcza Niepołomice.

20 maja piłkarzy PGE GKS-u czeka niełatwa przeprawa z trzecią w tabeli Puszczą Niepołomice. Bełchatowscy piłkarze nie mieli za dużo czasu by przygotować się do sobotniego spotkania. W środę grali w Radomiu skąd nie przywieźli punktów. Po nie najlepszym występie teraz PGE GKS chce zaprezentować pełnię swoich możliwości.

Trudny i doświadczony rywal Brunatnych jest na dobrej drodze, by awansować do I ligi, dlatego na GIEKSA Arenie można spodziewać się ciekawego starcia. W drużynie z Bełchatowa nikt bowiem nie zamierza oddać rywalom meczu bez walki, a Brunatni sami mają o co walczyć. Trzy punkty wywalczone w tym meczu mogą im dać spokój na dwie kolejki przed końcem rozgrywek i pewne pozostanie w II lidze.

Brunatni będą mieć okazję do piątego z rzędu zwycięstwa na własnym stadionie. Runda wiosenna pokazała, że swój teren bardzo ułatwia PGE GKS-owi walkę na boisku.

Spotkanie z Puszczą rozpocznie się tradycyjnie o godz. 17:00.

TKB - Na GIEKSA Arenie z Puszczą - 19.05.2017

Tagi

Dodaj komentarz

Graficzne pułapki CAPTCHA
Wprowadź znaki widoczne na obrazku.

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

Wybrane ogłoszenia