Nadal czekamy na pytania do kandydatów

czw., 11/10/2018 - 14:45 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Zaplanowana na poniedziałek debata kandydatów na urząd prezydenta miasta budzi sporo emocji nie tylko wśród polityków. Do redakcji napływają pytania od mieszkańców, tych pytań politycy obawiają się najbardziej.

Pod informacją o debacie posypały się komentarze i pytania od Państwa. Niektóre są ogólne inne skierowane wprost do konkretnego kandydata. Nadal czekamy na Państwa spostrzeżenia i pytania do gości debaty.

Część z nich zadana zostanie kandydatom podczas nagrania. Niemożliwe bowiem byłoby wykorzystanie wszystkich. Co nie oznacza, że nie otrzymacie Państwo odpowiedzi na zadane pytania. Dzięki umieszczeniu pytań na naszej stronie kandydaci mogą się przecież do nich bezpośrednio odnieść.

TKB - Nadal czekamy na pytania do kandydatów - 11.10.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez WsM (niezweryfikowany) w

Czy to prawda , że córka i zięć  p. Eli za czasów PO dostali prace w Gieksie?

Ponad to czy dzieci jej brata także pracują w Gieksie?

Czy dla zachowania pracy dzieci, PiS poleciło startować p.Eli w wyborach aby zabrać głosy PO?

Wysłane przez Elżbieta Kudaj (niezweryfikowany) w

Za czasów PO moja młodsza córka pracowała najpierw w spółce Betrans, a od trzech lat pracuje w PGE - departament ubezpieczeń, jako specjalista ds. ubezpieczeń. Ukończyła studia wyższe na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu- kierunek ekonomia,specjalność ubezpieczenia. Jest również absolwentką studiów wyższych na kierunku zarządzanie, na Uniwersytecie Adama Mickiewicza w Poznaniu, a także studiów podyplomowych z zakresu audytu zewnętrznego, które ukończyła  również na Uniwersytecie Ekonomicznym w Poznaniu.

Czy moja córka jest " wyjęta spod prawa" i nie może być zatrudniona w PGE? Czy nie ma odpowiedniego wykształcenia?. To co mogłam dać swoim dzieciom to przede wszystkim dobre wykształcenie. Jestem z tego dumna. Starsza córka - nie związana z PGE. Za czasów PO nie miałam jeszcze zięcia. Dzieci mojego brata, nie mają nic wspólnego z PGE i z Bełchatowem ( pracują w Łodzi i Warszawie). Decyzja startu w najbliższych wyborach samorządowych była tylko i wyłącznie moją decyzją. Nikt mi niczego nie polecał, a kto komu "zabierze głosy", o tym zadecydują wyborcy 21 października. Pozdrawiam. Ela Kudaj

Wysłane przez jaskier (niezweryfikowany) w

Szacunek Pani Elu!!! Chciałbym by na takie pytania odpowiedzieli pozostali kandydaci, a w szczególności Pan Piotr Wysocki i napisał o zarobkach swojej żony ( płaconych z naszych podatków)

Pozdrawiam myślących

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Pani Elu przesadziła Pani z tym pytaniem "Czy moja córka jest "wyjęta spod prawa" i nie może być zatrudniona w PGE? Z pewnością zdaje Pani sobie sprawę,że wiele osób ma dobre wykształcenie i nie ma takiego szczęścia czy przebicia żeby znaleźć sobie intratną pracę.A Pani jest na świeczniku i nic dziwnego ,że taki wykształcony bezrobotny ma żal do całego świata ,że musi pracować niekiedy bardzo ciężko za dużo skromniejszą  gażę .Decyzja w wyborach nie ma z tym nic wspólnego,chociaż nie wiadomo, może czuje się Pani na siłach jako przyszły Prezydent rozwiązać ten nabrzmiały problem .Tematów do rozwiązania jest dużo dlatego musimy patrzeć na ręce rządzącym  bo powierzamy im nasz pokoleniowy dorobek  który  jest marnotrawiony przez złe decyzje ludzi których wybieramy jako "dobrych gospodarzy".Życzę Pani powodzenia  w wyborach -ja jednak będę głosowała na PIS ,ponieważ  PIS ma bardzo dobry program a Pan Jarosław Kaczyński to prawdziwy Mąż Stanu i realizuje swoje zamierzenia  a wszyscy wiemy ,że nie od razu Kraków zbudowali.

Wysłane przez mieszkaniec (niezweryfikowany) w

Łubudubu łubudubu, niech nam żyje Prezes Klubu, niech żyje nam. To śpiewałam ja, Beata, aktyw powiatowy PiS.

 

PiS nie ma żadnego programu poza "jak będziecie nas słuchać to dostaniecie pieniądze a jak wygra u was kto inny to zrobimy z waszego miasta/gminy/powiatu taką dziurę że asfalt będzie zwijany na noc i ptaki będą zawracały bo niebo będzie się tam kończyć". Dwóch arcykłamców Mateuszek Kłamczuszek i Jarosław Polske Zbaw święcie przekonanych że ludzie są tak głupi że to kupią. Nie dajcie się sprzedać za miskę ryżu i program Koryto+. 

Wysłane przez XXX (niezweryfikowany) w

Mam pytanie do kandydata Pana Grzegorza Gryczki z Ziemi Bełchatowskiej.

Jeśli został by Pan prezydentem Bełchatowa to jaki ma Pan pomysł na ratowanie GKSu Bełchatów i na Bawełniankę która stoi i niszczeje?

Wysłane przez ciuciu (niezweryfikowany) w

Pytanie do wszystkich:

Jak wygracie- to ilu pociotkom załatwicie pracę ??

Wysłane przez Abc (niezweryfikowany) w

Pytanie do wszystkich kandydatów:

Każdy z kandydatów obiecuję rozwój przedsiębiorczości i ściągnięcie inwestorów którzy dadzą prace, która zatrzyma młodych w mieście. Mam pytanie jak? mają zamiar to zrobić? Od lat mowa jest o strefie przemysloprz, o ściągnięciu inweinwestycji. Mamy obecnie kilka firm w strefie ale ilosc zatrudnionych jest to tylko kilkaset osób łącznie z nową fabryka opakowan, a to efekt kilkunastu ostatnich lat. Przecież więcej ludzi straciło pracę w Bawełniance niż znalazło zatrudnienie w nowych inwestycjach. Jak chcecie ściągnąć duże firmy i gdzie mogą być zlokalizowane, żeby liczby pokazały Wasze kompetencje, bo na razie to kolejna kadencja pobożnych zyczen nam się szykuje. 

Wysłane przez Grzegorz (niezweryfikowany) w

Pytanie do kandydata komitetu Nowe Pokolenie. Od lat organizuje Pan wyjazdy na Marsz Niepodległości i był Pan sympatykiem Obozu Narodowego Radykalnego. Moje Pytanie brzmi. Czy jest Pan nacjonalistą? Proszę o odpowiedź TAK/NIE?

Wysłane przez Cytrynka (niezweryfikowany) w

1. Wszyscy kandydaci mają w swoich programach wyborczych propozycje dla seniorów - jest to w naszym mieście dość duża grupa wyborców. Pytanie: Co mają Państwo do zaproponowania młodym ludziom, dla których niestety nie ma w tym mieście perspektyw ani na pracę, ani na rozwój?? Jeszcze kilka lat i będzie to tylko miasto emerytów.

Wysłane przez bełchatowianka (niezweryfikowany) w

Mam jeszcze jedno pytanie:

Co Pan/-i zrobi jako prezydent w celu podniesienia bezpieczeństwa w mieście? Od kilku lat nie ma na ulicach pieszych patroli policji ani SM, a te w samochodach nie zwracają uwagi na to co się dzieje. Tym bardziej, że straż miejska jak już się ich wzywa do jakiejś głośnej imprezy czy awantury to każe dzwonić na policję - reagują tylko na żuli na ławkach i odpalanie samochodów zimą, a przecież nie po to oni są!!! A tymczasem po ulicach codziennie wieczorami i nocami chodzą grupy agresywnych ludzi "pod wpływem" i jacyś wariaci bawią się w "palenie  gumy" czy wyścigi na ulicach miasta - huk i pisk opon niesie się po całym mieście, ale reakcji nie ma żadnej. Niedługo strach będzie wychodzić na ulice w biały dzień.

Wysłane przez Arek (niezweryfikowany) w

Jak Pan zagwarantuje, że nie zachowa się tj. Pańska żona, która nie potrafiła podjąć odpowiedzialności, kiedy zdecydowała się na stanowisko v-ce Prezydenta i szybko "załatwiła" sobie dobre stanowisko w PGE, i wprost uciekła z urzędu na dobrze płatna posadkę, gdzie niestety inni muszą za nią pracować, bo nie posiada żadnych kompetencji ... Jak wyborca może mieć zaufanie do takiego kandydata ... może mają Państwo wspólny długoterminowy plan, na pewno nie budzicie zaufania

Dodaj komentarz