Nie będzie odwołania

pon., 16/07/2018 - 14:52 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

25 czerwca część radnych klubu PiS złożyła na ręce prezydent miasta pismo, w którym domagają się usunięcia z funkcji prezesa spółki WOD.–KAN. Piotra Kopka. Dzisiaj podczas konferencji prezydent Mariola Czechowska poinformowała, że żadnych, nawet najmniejszych zmian w zarządzie tej spółki nie będzie.

Jak poinformowała prezydent, po przekazaniu przez radnych pisma o odwołanie Piotr Kopka ze stanowiska, zarządziła przeprowadzenie w spółce WOD.-KAN. kontroli odnośnie przetargu na budowę Zamkniętych Komór Fermentacyjnych. Kontrolerzy nie wnieśli żadnych zastrzeżeń formalno-prawnych.

Piotr Kopek prezes spółki WOD.–KAN. podczas konferencji powiedział, że jest dumny z tego, że wniosek o odwołanie jego ze stanowiska złożyli ci właśnie radni.

TKB - Nie będzie odwołania - 16.07.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez cedar (niezweryfikowany) w

Po co ta konferencja .Żeby nic nie powiedzieć.od tego wodolejstwa  ,zakłamania to mózgi wam skorodowały.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Pani Prezydent się kompromituje dokumentnie .Zarządzanie nie polega na pokazywaniu kto tu rządzi tylko na efektach.Ktoś kto przeskakuje  ze stołka na stołek i wszędzie bez efektów a jeszcze za menadżerską  gażę - na pohybel.Ten kto zatwierdzał tą "menadżerską gażę" też jest WINNY.Pani Prezydent tłumaczenie,że była kontrola jest porażające -wszyscy pamiętamy te zapowiedziane kontrole co to wszystko było OK. a rzeczywistość  miała dużo do życzenia.

Wysłane przez jaro (niezweryfikowany) w

Brawo, brawo Pani Prezydent, najlepszy prezes, który przekreśla obietnice wyborcze. A może jeszcze przyjdzie czas, że ktoś niezależny oceni ten przetarg?

Wysłane przez zibi (niezweryfikowany) w

Przecież, to oczywiste, że ten kto zleca audyt, to mówi od razu jaki ma być jego wynik, szczególnie gdy audytowani i audytujący są zależni od zlecającego.

Wysłane przez obserwator (niezweryfikowany) w

Chyba takim prostym trikiem tej sprawy pod dywan się nie zamiecie.

Za bardzo wokoło śmierdzi.

Zadanie niewykonane, a Pani Prezydent wspólną konferencję z prezesem robi. Prezes jednak też powinien Panią Prezydent za coś pochwalić, a Pani objąć go za szyję i choć na chwilę przytulić, wtedy mielibyśmy pełny sytuacji. Choć i bez tego wygląda to komicznie.

Wysłane przez li (niezweryfikowany) w

Pan prezes robi wszystko dobrze, a nawet bardzo dobrze, a efektów brak. Tylko zarządzający publicznymi pieniędzmi mają działać nie tylko zgodnie z prawem, ale mają być również skuteczni. Zarządy ocenia się za efekty, a z tymi i u prezesa i u Pani Prezydent kiepściutko, jak na obrazku "do pary"

Wysłane przez Nina (niezweryfikowany) w

Każdy, kto oglądał konferencję prasową Pana Olszewskiego, doskonale wie, jakiego zdolnego mamy prezesa wod-kanu, tylko pani prezydent nie widzi błędów. Takiej prezydent podziękujemy w najbliższych wyborach. Szkoda jedynie tych kilku minionych lat i pieniędzy publicznych.

Dodaj komentarz