Nie PLUS, a PLUS Polska Razem

czw., 11/02/2016 - 14:06 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2015 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Wczoraj podczas sesji rady Powiatu klub radnych PLUS-a poinformował, że zmienia nazwę na PLUS Polska Razem, dołączając tym samym do struktur partii, którego liderem jest Jarosław Gowin.

To było zaskoczenie, kiedy informacja podana została oficjalnie na zakończenie sesji Rady Powiatu. Skąd taka decyzja?
– Marek Jasiński tłumaczy, że PLUS zawsze był bliżej prawej strony sceny politycznej, a z ugrupowaniem Gowina zyskają silne zaplecze polityczne.

Zmiana dotyczy trzech radnych powiatowych Marka Jasińskiego, Marka Chrzanowskiego i Renaty Skalskiej.

Powstaje pytanie dlaczego akurat teraz z typowo lokalnego ugrupowania na to, które współrządzi w kraju? Czy planowane są roszady w bełchatowskiej koalicji w powiecie?

Odpowiedź typu - nie mówię tak, nie mówię nie - oznacza, że taka możliwość nie jest wykluczona. PLUS swoich radnych ma zarówno w mieście jak i w powiecie i może stać się siłą polityczną liczącą się lokalnie.

TKB - Nie PLUS, a PLUS Polska Razem - 11.02.2016

Tagi

Komentarze

Wysłane przez Kazio (niezweryfikowany) w

Ale byłby wstyd jakby Dobkowski się nabrał na ten chwyt. Ale rude list, a niedawno kopali i opluwali Senatora i jego ludzi.

Wysłane przez Adam (niezweryfikowany) w

A gdzie honor? Na szczescie belchatowianie jeszcze nie zapomnieli, do kogo lub czego bylo blizej tym radnym jeszcze 4 miesiace temu.Miejmy nadzieje, ze Senaror tez o tym nie zapomnial i nie da sie nabrac.

Wysłane przez Adam (niezweryfikowany) w

A gdzie honor? Na szczescie belchatowianie pamietaja do kogo lub czego bylo blizej tym radnym jeszcze 5 miesiecy temu. Co oni mysla, ze Senator i PIS sie na to nabierze. Jak tak, to pewnie bedzie Jego ostatnia kadencja, bo kto mu zaufa.

Wysłane przez Reds (niezweryfikowany) w

Czego się nie robi dla zaistnienia na świeczniku. Mieszkańcy Bełchatowa ocenili 8 lat rządzenia PLUSIAKÓW i odsunęli ich od władzy. Teraz na siłę chcą wrócić tylnymi drzwiami.

Wysłane przez Kaśka (niezweryfikowany) w

Jasiński, Korzenny prawicowcy! Rozwaliło mnie to. Gdzie Wasze rodziny?! Z diabłem się skumają żeby zaistnieć. 

Wysłane przez Nie zdziwiony (niezweryfikowany) w

Ten Plus to taki WIELKI minus. Nie mogą pogodzić się że nie rządzą

Wysłane przez nn (niezweryfikowany) w

Dobkowski się nie nabierze? Przecież mu to na rękę. Myślicie czemu nie wystawił PiS nikogo w wyborach uzupełniających. Bo Dobkowski chce, żeby wygrał Chrzanowski, by reprezentował jego interesy w Radzie. Po to ludzie Grzesia idą w odstawkę. GG też dał się ograć i poparł senatora. A wy głupi wyborcy, macie tylko głosować, a potem siedzieć cicho... I za cztery lata znów pójdziecie zagłosować na PiS, bo będzie bronił waszych interesów. Ha, ha, ha...

Wysłane przez Kierownik (niezweryfikowany) w

dobrze że wyborcy  pokazali wam palca. Od tyłu panowie chcą wejść do PiSU. To jest przykład jak władza użaleznia.

Wysłane przez Marek (niezweryfikowany) w

kłamstwem, oszustwem, kantem, byle bliżej do koryta. A Pan senator sam im to umożliwia, tylko w czyim to jest interesie, bo na pewno nie zwykłych ludzi, których każda władza ma za nic.

 

Wysłane przez Kierownik (niezweryfikowany) w

Pan Chrzanowski wraz z kolegami wypisywali krytyczne artykuły w stosunku do Pis  (we własnej gazecie). Teraz panowie wchodzą nieformalnie do pisu. Myślę ze to jakiś dil mający na uwadzę - najpierw się ukorzecie później coś dostaniecie. Pan Marek zostanie dziasiaj usunięty że moich znajomych na FB.

Wysłane przez pamiętliwy (niezweryfikowany) w

12 lat słyszałem, że partie w samorządzie to samo zło i tu nagle taka zmiana

Wysłane przez haha (niezweryfikowany) w

No nieźle się ubawiłam. Tacy niby prawi a tak połowice na lewo robią :) Czy ktoś się na to nabierze? Na pewno nikt logicznie myślący...

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

21/02/2019 - 10:39
Śniadanie biznesowe GKS-u
Komentarze: 1
21/02/2019 - 10:36
Penchew o grze Onico
21/02/2019 - 10:26
Rieu ponownie w kinie Kultura
Komentarze: 1