Nie z PiS-u, a z PLUS-a

śr., 05/09/2018 - 15:02 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Elżbieta Naturalna podczas dzisiejszej konferencji prasowej poinformowała, że w tych wyborach nie wystartuje z list PiS-u, a z lokalnego ugrupowania PLUS.

Elżbieta Naturalna podczas spotkania z dziennikarzami swoją decyzję startu z komitetu PLUS motywowała tym, że od przyszłego prezydenta oczekuje przygotowania merytorycznego. Chce, by to była osoba solidna i sprawdzona, dającego gwarancję, że Bełchatów nie będzie zawłaszczany przez ludzi z zewnątrz.

Obecna przewodnicząca Rady Miasta odniosła się również do wypowiedzi prezydent Marioli Czechowskiej, która swoje opuszczenie sali obrad tłumaczyła między innymi tym, że Elżbieta Naturalna, odbierała głos jej pracownikom.

TKB - Nie z PiS-u, a z PLUS-a - 05.09.2018

Tagi

Komentarze

Wysłane przez myśliciel (niezweryfikowany) w

Brawo Pani Przewodnicząca. To oczywiste (choć jak widać nie dla wszystkich), że to przewodnicząca prowadzi obrady udziela, głosu, lub ten głos odbiera. Komuś pomyliły się role. Popieram również zmianę list. To mieszkańcy, lokalne ugrupowania wiedzą co się u Nas dzieje i czego Nam potrzeba, a nie Nowogrodzka, która ma maniery, zachcianki i jest "podkręcana przez "lokalnych wielbicieli bonzów zjednoczonej prawicy". To pokazały ostatnie cztery lata rządów "lokalnego PIS". Gdy wyznajemy podobne wartości, to niech Nowogrodzka rządzi Państwem, a my rządźmy swoim podwórkiem. A jak Nowogrodzka straci władzę nad Państwem, to my dalej rządźmy swoim podwórkiem. To chyba tak powinno wyglądać. Ubezwłasnowolniony działacz PIS, to trochę konfident. Gratuluję, dobra decyzja.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

A nie pomyślałeś "myślicielu" że zarząd w Państwie powinien iść w parze z lokalnym zarządem PIS.A może się wypowiesz kto ten lokalny zarząd ubezwłasnowolnił. Korzystać chcemy z decyzji zarządzających na Nowogrodzkiej a szpileczki wbijamy w lokalnych PIS-owców.Pokaż że potrafisz jako PIS-owiec więcej prężniej i oszczędniej.Pamiętaj,że nie myli się tylko ten co nic nie robi.Głosujemy na PIS bo to 'Dobra zmiana" najlepsza jak do tej pory. 

Wysłane przez wyborca (niezweryfikowany) w

Wszystko jedno jaka partia aby do władzy i kasy

Wysłane przez myśliciel (niezweryfikowany) w

Droga Beato, widać, że myślenie Cię denerwuje. Naprawdę nie dociera do Ciebie, że lokalne społeczności nie interesują i nie mogą interesować Warszawy. Oni zajmują się globalnie gospodarką, państwem, Bełchatów jest jednym z wyprysków na tyłku. Chodzi właśnie o to by mając podobne poglądy nie zwalczać się tak jak to się dzieje w Bełchatowie, a pracować tak, by w Bełchatowie było dobrze (nie tak, jak jest obecnie) i by to dobrze PIS mógł wykorzystywać w kampanii ogólnopolskiej. Ci lokalni, współpracujący i dbający o lokalne interesy, w wyborach ogólnopolskich nie będą mieli wątpliwości na kogo głosować.

Wysłane przez Beata (niezweryfikowany) w

Jasne,że denerwuje takie przewrotne myślenie bo żyjemy w tym kraju i uczciwego zarządzającego globalnie człowieka w PIS "każdy palec boli" a już określenie że Bełchatów jest jednym z wyprysków na tyłku świadczy o zwykłym bezmyślnym stawaniu po stronie przegranych PO.Jasne,że mając podobne poglądy nie można zwalczać się wzajemnie ,ale nie można nie zauważać zdrady i oszustwa bo tylko prawda nas wyzwoli a sprawiedliwość zjednoczy.

Wysłane przez Kocham Bełchatów (niezweryfikowany) w

Od początku nie ufałem tej pani... Już nawet nie ważne jaka partia. Ale czy można zaufać komuś kto tak skacze?

Wysłane przez Osiedle Olszyńskie (niezweryfikowany) w

Czy można uzyskać gdzieś informację odnośnie tego co pani Przewodnicząca załatwiła w trakcie tej kadencji Rady dla okręgu z którego została wybrana do Rady Miasta? 

 

Dodaj komentarz

Reklama na eBelchatow.pl

kamery online

Najczęściej oglądane

19/09/2018 - 12:48
Przed nami II runda
19/09/2018 - 12:46
3:1 z Bułgarią
19/09/2018 - 12:44
Aleja bez granic
19/09/2018 - 12:42
EDWARD na ulicach Bełchatowa
19/09/2018 - 12:13
Nabór do Strzelca
Komentarze: 3

Wybrane ogłoszenia