Nowy dyrektor MCK?

pon., 07/01/2019 - 13:54 -- Kryspina Rogowska
foto: © 2018 Telewizja Kablowa Bełchatów / www.ebelchatow.pl

Damian Nowak będzie najprawdopodobniej nowym dyrektorem Miejskiego Centrum Kultury . To nieoficjalne informacje, a samego powołania jeszcze nie ma.

Damian Nowak, to obecny dyrektor Szkoły Podstawowej nr 13, i wiceprzewodniczący Rady Powiatu w poprzedniej kadencji. Mandat uzyskał z list PO.

Damian Nowak najprawdopodobniej zostanie nowym szefem Miejskiego Centrum Kultury. Z tego co udało nam się ustalić były już w tej sprawie konsultacje ze związkami zawodowymi tej placówki.

Urząd miasta póki co ani nie zaprzecza ani nie potwierdza. Na razie nie ma jeszcze podpisanych dokumentów. Otrzymaliśmy jedynie informację, że są czynione kroki w kierunku powołania nowego dyrektora placówki.

TKB - Nowy dyrektor MCK? - 07.01.2019

Tagi

Komentarze

Wysłane przez LIS (niezweryfikowany) w

KTO DYREKTOREM W 13

Wysłane przez Eve (niezweryfikowany) w

Siedziako

Wysłane przez mania (niezweryfikowany) w

to w ramach wdzięczności dalej będzie cztery litery Nowaków woził... facet weź miej honor, co to - oni na paliwie oszczędzają?

Wysłane przez TAK TAK (niezweryfikowany) w

Odpowiednia osoba na odpowiednim miejscu. P. Nowak jest z pierwszego wykształcenia Kulturoznawcą więc wykształcenie odpowiednie na to stanowisko. W porównaniu do poprzedniczki to była to pani znikąd i z wątpliwymi kwalifikacjami. Bardzo dobra zmiana.

Wysłane przez Dramat (niezweryfikowany) w

A te kwalifikacje to 20 lat grania na wiejskich potańcówkach...

Dodaj komentarz